12 Günlük Bebek Servet Sahibi Oldu

Haziran ayında dünya evine girdiği eşi Ozan Çolakoğlu'ndan bir erkek çocuk dünyaya getiren Gülşen'in dadı ücreti dudak uçuklattı.

12 Günlük Bebek Servet Sahibi Oldu
12 Günlük Bebek Servet Sahibi Oldu Nilay Işık
Bu içerik 1908 kez okundu.

Beş senelik birlikteliğin ardından haziran ayında dünya evine girdiği eşi Ozan Çolakoğlu'ndan bir erkek çocuk dünyaya getiren Gülşen, çocuğunu bakımı için tuttuğu iki dadıya ödediği ücretle dudak uçuklattı.

10 Ocak tarihinde uzun zamandır beklediği oğlunu kucağına alan Gülşen, Azur Benan ismini koyduğu bebeği için varını yoğunu feda etti.

Çocuklarının dünyaya gelmesi ile birlikte Bebek'te bulunan evlerinden ayrılarak Rumelihisarı'na taşınan ikilinin, deniz manzaralı, bahçeli ve özel güvenliği bulunan 3 katlı villaları için aylık 45 bin TL kira ödedikleri öğrenildi. Oğlu için iki yabancı dadı tutan Gülşen, ayda toplam 15 bin TL olan dadı maaşıyla da herkesi şaşırttı.

Azur Benan adına bankada 1 milyon TL'lik hesap açtıkları ve aylık kazançlarının yüzde 15'ini bu hesaba yatırma kararı aldıkları ortaya çıkan ikiliden Gülşen, bir konser karşılığında 80 bin TL kazanırken; aranjör eşi Ozan Çolakoğlu'nun ise şarkı başına 10-20 bin dolar kazandığı kaydedildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Doğum Gününde Yumruğu Yapıştırdı
 
Gülşen Gülşen Evlendi Gülşen Düğün Gülşen Eşi Gülşen Kocası Gülşen Bebeği Gülşen Ozan Çolakoğlu Gülşen Oğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500