15-21 Mayıs Haftası Burçları Neler Bekliyor?

15-21 Mayıs haftasından burçları nelerin beklediğini sizler için derledik.

15-21 Mayıs Haftası Burçları Neler Bekliyor?
15-21 Mayıs Haftası Burçları Neler Bekliyor? Ecem Şenol
Bu içerik 2094 kez okundu.

Koç Burcu Kariyerine Odaklı

Haftanın başlamasıyla birlikte Koç burcu insanı işle ilgili yeni teklifler alabilir ve bunları kariyeri adına önemli başarılara dönüştürebilir. Otoriter figürlerle olan iletişimlerine dikkat etmesi gereken Koç burcu insanını yeni iş olasılıklarının heyecanlandırması söz konusu. Hafta boyunca maddi kazanımlar ve gelirlerini ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler yakalama ihtimali olan Koçların geleceğe yönelik de olumlu planlar yapması gündemlerinde yer alacak. Koçlar için aşk ve ilişkilerde beklentilerin artacağı ve ilişkiler üzerine geleceğe yönelik sorgulamalar yapılacak bir hafta gibi gözüküyor. Merkür Boğa Burcunda olduğu için, önemli iş projelerinin görüşülebileceği bir haftaya başlangıç yapan Nurgül Yeşilçay ve Okan Bayülgen gibi koç insanlarını yakın dönemde yeni projelerde görme ihtimali de artıyor.  

 

Boğa Burcu Kendini İfade Ediyor

Hafta boğa burçları için enerjik ve neşeli başlıyor. Bu hafta iş, arkadaşlık ve tüm ikili ilişkilerde etkin taraf olarak görülecek olan boğa burcu insanının hayatında, önemli tanışmalar ve karşılaşmaların gündeme gelmesi, aşkta kazanan taraf ve haklı taraf olmanın gururunu yaşamaları da söz konusu. 21 Mayıs civarında maddi konularla ilgili beklentilerinin karşılanmaması geleceğe dair güvensiz hissetmelerine neden olabilirken, hafta boyunca önemli teklifler alabilecek olan Boğa insanının yeni bir iş kurmak, terfi etmek, sektör değiştirmek gibi konularda olumlu yönde değişimi söz konusu olabilir. Merkür Boğa Burcunda olduğu için, iletişimsel konularda aktif bir rol alacak olan Demet Akalın, Esra Erol gibi Boğa burcu insanlarının bu hafta medyada daha çok seslerinin çıkması ise olası bir durum.

 

İkizler Burcu Aşk ve Cesaret İkileminde

Haftaya yoğun bir tempoda başlayacak olan İkizler burcu insanı, finansal anlamda alım satım, vergi, borçlar, krediler, miras, nafaka ve ya ortaklaşa paylaşım alanlarından yararlandığı gelirleri adına olumlu gelişmeler yaşayabilir. Hafta ortasından itibaren aşk ve ilişkiler arenasında rekabetin arttığı ve ilk adımı atan taraf olursa kazanının kesinlikle ikizler insanı olacağı görülüyor. Sevgi ilişkilerinde cesur adımlarla yeni tanışmaları başlatabileceği gibi eski aşklar ve eski arkadaşlıkların da gündeme gelebileceği bir haftayı karşılayan İkizler insanı, kendini ifade problemi yaşayabilir. Yönetici gezegenleri Merkür’ün Boğa Burcunda olmasıyla hayatlarıyla ilgili gizli bir takım konuları yönetmeleri gereken Kenan İmirzalıoğlu ve Haluk Bilginer gibi ikizler burcu insanlarının özellikle yeni dedikodulara kulaklarını tıkamaları faydalarına olacaktır.

 

Yengeç Burcu Sosyalleşmekle Meşgul

Hafta Yengeç burçları için oldukça sosyal başlıyor. Yakın çevre ve arkadaşlarıyla yaşayabilecekleri olası iletişim problemlerini çözmek için uygun bir zaman olan bu haftada Yengeç burcu insanının ikili ilişkilerine dikkat etmesi gerekebilir. Baskıcı ve kıskanç tavırların Yengeç burcunu haksız çıkarabileceği bir durum oluşabilir. Borç almak, kredi çekmek, borçlarını ödemek ya da herhangi bir finansal sorununa çare bulmak adına güzel etkiler altında olacak olan Yengeç burçlarının, hafta sonlarına doğru gizli kalmış bazı konulara dikkat etmeleri gerekebilir. Gizliliklerin ortaya çıkmasıyla stres yaratan durumlar oluşabilir. Aşkın Nur Yengi ve Sezen Aksu gibi yengeç burcu insanlarının aşk adına sürpriz gelişmeler yaşayabileceği ve davet organizasyon gibi alanlarda sık sık boy göstermeleri söz konusu.

 

Aslan Burcu İkna Ediyor

Haftanın ilk günleri sağlık konularında sıkıntı yaşayabilecek olan aslan burcu insanı, gündelik hayatında da baskıcı tutumlar ve davranışlar yüzünden stres yaşayabilir. Hafta ortasından itibaren, yakın ilişkilerinde önemli gelişmelerin yaşaması olası olan Aslan burcu insanının geçmiş bazı hataları bir anda ortaya dökülebilir. Sevgi ilişkilerinde güvenin yerinin tekrar sorgulanacağı bir hafta deneyimleyebilecek olan Aslan Burçları, hafta ortasından yapılan bazı hatalar durumda daha tolare edebilir bir durumda bulunması gerekebilir. Kariyeri ilgilendiren konularda hızlı gelişmeler yaşayabilecek olan ve daha fazla iletişim kurmak durumunda kalacak olan, Sinem Kobal ve Meryem Uzerli gibi aslan burcu insanları iş projelerinde kabul ettiren taraf olabilir ve ikna etmek adına yoğun görüşmeler gerçekleştirebilir

 

Başak Burcu Önemli Kararların Eşiğinde

Haftaya aşk hayatında özel konuların gündeme gelmesi söz konusu… İkili ilişkileri güçlendirecek bağlar ve hoş sürprizler de bu hafta Başak burcunu bekleyen gelişmeler arasında. Aşkta güçlü adımlar atmak ve bazı kadersel tanışmalar bu hafta Başak burcu insanının hayatındaki olası durumlardan. Sadece hafta sonu ilişkilerde bazı talihsiz sözlere çok fazla üzülme eğilimde olan Başka insanının duygusal karmaşalarını kontrol etmesi gereken bir durum oluşturabilir. Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle seyahatlerde yoğunlaşma ve ticari faaliyetlerde de önemli açılımlar yapabilecek olan Gülben Ergen ve Tuğçe Kazaz gibi Başak burcu insanlarının haberleşme ve iletişim trafiğinin fazlaca gündemlerini meşgul etmesi söz konusu.

 

Terazi Burcu İletişimin Merkezinde

Haftaya yoğun bir iletişimle başlayacak olan Terazi burcu insanları yakın çevrelerinden de önemli destek görecekler. Dostlarına ve ailelerine yardım etmeleri gereken bir haftaya başlayan Terazi insanları, hafta ortasından itibaren kariyer ilişkilerinde de dikkatli davranmak durumunda kalabilirler. Bazı hatalardan kaynaklı yeni tercihler yapabilecek olan Terazi burcu insanının, yeni tanışmalarla heyecan duyabileceği bir döneme girmesi de söz konusu. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili haberleşme ve iletişimlerin yoğun yaşandığı bir süreçte olan Hülya Avşar ve Tarkan gibi Terazi burcu insanlarının hukuksal süreçlerinde başarılı sonuçlar almaları söz konusu.

 

Akrep Burcu Sanat Yapıyor

Haftanın ilk günlerine Akrep burcu insanı için, yakın çevredeki gelişmeler, görüşme, iletişim ve ziyaretler ağırlığını koyabilir. Düzenli ve organize hareket etmeye, zaman planlarına uymaya çalışmak bu günlerde Akrep insanının hayatını kolaylaştırabilirken, hafta ortasında ailevi ilişkiler gündemi oluşturabilir. Birlikteliklerde, evliliklerde ve ikili ilişkilerde iletişimin oldukça önemli olduğu bu haftada, sorunlarla ilgili çok fazla düşünmek zorunda kalan Akrep insanı bunların yanı sıra yaratıcılık, özgün yaklaşım ve çalışma gerektiren konulara ağırlık verebilir. Teoman ve Yılmaz Erdoğan gibi birçok Akrep burcu insanını bu hafta içinde sanat alanında üretkenlik gösterebilir.

 

Yay Burcu Farkındalığını Arttırıyor

Haftaya maddi konular ve kazanımlarla ilgili toparlayıcı etkilerle başlangıç yapacak olan yay burcu insanı,  eski arkadaşlıkları ve dostlarıyla olan küslüklerini de bu süre zarfında toparlayabilir. Dost ve düşman ayrımını bu dönemde çok daha net bir şekilde anlayabilecek olan yay burçları haftanın sonuna doğru kariyer hayatıyla daha yakından ilgilenmek ve sorunlar çözmek eğiliminde olabilir.  Aşk hayatlarında yaşanmamışlıklara ve pişmanlıkların dersler vermesiyle hataların onarılacağı bir haftaya göz kırpan yay burcu insanının bu hafta sağlığına dikkat etmesi gerekebilir. Özellikle stresten kaynaklı bazı alerjik reaksiyonlar yaşama ihtimali olan yay burcu insanının temkinli olmasında fayda var. Çalışma hayatının yoğun olacağı bir haftaya giren Azra Akın ve İbrahim Kutluay gibi yay burcu insanlarının yeni bir düzenle ilgili işlerini hızlandırmaları söz konusu.

 

Oğlak Burcu’nda Aşk ve Kıskançlık Hakim

Haftaya ilişkiler arenasında yoğun bir gündemle başlayacak olan Oğlak burcu insanı, sosyal çevresinde aranan ve vazgeçilmez olduğunu hissedeceği bir hafta yaşayacak. İkili ilişkilerinde baskıcı ve kıskanç bir tavır gösterebilecek olan Oğlak burcunun yakın çevresindeki karşı cinsle iletişiminde bazı konuşmaları yanlış anlaşılabilir ve bu durum da kıskançlık sorunlarını doğurabilir. Kariyerle ilgili güzel tekliflerin yolda olduğunu bu hafta içerisinde, haftanın ilk günlerindeki duygusal zorluk hafta ortasından sonra maddi kazanımlarla birlikte uçup gidecek. Çağla Şikel ve Seda Sayan gibi Oğlak burcu insanlarının ise aşk ilişkilerinde önemli iletişimler söz konusu olabilir. Oğlak burçları için, aşk ve ilişkilere dair beklenen haberlerin alınacağı bir hafta söz konusu.

 

Kova Burcu Aile Odaklı

Haftanın ilk günleri arka plan oluşumları ve gizlilik gerektiren konularda gerginlikler yaşayabilecek olan Kova burcu insanı, ikili ilişkilerde şüphe ve kıskançlık içeren bazı sıkıntılı konularla mücadele etmesi gerekebilir. Hafta ortasından itibaren ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili önemli bazı kararlar vermesi gereken Kova burçlarının, gelecekte sıkıntı yaratacak bazı durumları şimdiden çözmek durumda kalabilirler. Geçmişte yapılan bazı finansal hataları toparlama yoluna gitmek adına farklı yollar arayabilecek ve çözümler yaratabilecekleri bir süreci karşılayan Kova burçları, aile içi iletişimi de yoğun olarak bu hafta yaşayacaklar. Ev alım satımları ve mülkler ile ilgili konularda önemli görüşmeler yapma ihtimalleri olan, Serdar Ortaç ve Ajda Pekkan gibi kova burcu insanlar, aileyle dengeli ilişkiler kurma çabasında olabilirler.

 

Balık Burcu Aşka Yelken Açıyor

Haftaya sosyal hayat ve arkadaşlık ilişkileriyle gündeme gelecek olan Balık burcu insanları, bazı gerginliklerde kendilerini ifade etmek zorunda kalabilirler. Fikirsel çatışmalardan, kendi idealleri için kaçınması gereken balık burcu insanını hafta ortasından itibaren stres yaratan koşullar ve yoğun iş temposu bekliyor. Geçmiş dönemde kafalarına takılan bazı soru işaretlerini temizlemek için güzel bir zaman diliminde olan balık burçları, gizli kalmış bazı sorunların ve konuların gün yüzüne çıkmasıyla derin bir nefes alacaklar. İlişkiler ve flörtlerin gündemlerinde çok fazla yer edinecek olan Beyazıt Öztürk gibi müzmin bekar balıkların evlilik kararı almaları da gündemde olabilir. Yakın çevre iletişimlerinizin artacağı bir süreçte olan Beren Saat gibi balık insanları seyahatler, iletişim, medya, pazarlama alanlarında kariyerlerine yön vermek isteyebilir bununla ilgili görüşmeler sağlayabilirler.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bana Aslı Demeyin

 

Astroloji Burçlar Haftalık Yorum Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Ünlüler Yorum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500