1,5 Milyonluk Villayı Köpeklerine Bırakacak

Ünlü Türk model Ebru Şancı, 2 ay sonra Fransa'ya taşınırken 1,5 milyon değerindeki villasını köpeklerine bırakacağını açıkladı.

1,5 Milyonluk Villayı Köpeklerine Bırakacak
1,5 Milyonluk Villayı Köpeklerine Bırakacak Nilay Işık
Bu içerik 2380 kez okundu.

2 ay sonra Fransa'ya taşınacağı bilinen ünlü model Ebru Şancı'nın, Yalıkavak'ta bulunan 1,5 milyon değerindeki villasını köpeklerine bırakacağı öğrenildi.

Eskişehirspor'dan Fransız Montpellier Herault takımına transfer olan futbolcu eşi Alpaslan Öztürk'ü yalnız bırakmak istemeyen Ebru Şancı, Fransa'ya taşınma kararı aldı.

2 ay sonra Montpellier'ye yerleşecek olan ve hazırlıkları tüm hızıyla sürdüren ikiliden Şancı, iki ay sonra doğacak bebekleriyle birlikte Fransa'ya taşınacaklarını açıkladı.

6 köpeğinin olduğu öğrenilen ünlü model, köpeklerinin nerede kalacağını dert ettiklerini fakat Bodrum'da bulunan villalarında kalmalarında karar kıldıklarını söyledi.

''ONLARA FEDA OLSUN''

Köpeklerini, değeri 1.5 milyon TL olan villasında Filipinli bir yardımcıyla beraber bırakmaya karar veren ünlü yıldız, villasını kiralamak ya da satmak varken neden köpeklerine tahsis ettiği sorusuna karşılık onları asla barınağa bırakamayacağını belirtti.

Köpeklerinin isimlerinin Spartacus, Elizabeth, Theodore, Ülker, MaxiLopez ve Dombili olduğunu söyleyen Ebru Şancı, 'Onlara her şey feda olsun' ifadelerini kullandı.

ebru şancı ebru şancı instagram ebru şancı kim ebru şancı mesleği ebru şancı kocası ebru şancı kiminle evli ebru şancı köpekleri ebru şancı hamile alpaslan öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500