15 Milyonluk Yeni Evlerine Taşındılar

Oğlu Azur Benan için daha büyük bir ev arayışına giren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin, Zorlu Center'dan 15 milyon liraya penthouse daire satın aldığı öğrenildi.

15 Milyonluk Yeni Evlerine Taşındılar
15 Milyonluk Yeni Evlerine Taşındılar Ecem Şenol
Bu içerik 1278 kez okundu.

Uzun zamandır Zorlu Center'ın rezidans bölümünde oturan Gülşen'in, 5 ay önce anne olduktan sonra daha büyük bir eve geçmek için harekete geçtiği ve Zorlu'nun emlakçılarına haber gönderdiği öğrenildi.

Fiyatı 15 milyon liradan başlayan penthouse dairelerin boşalmasını uzun süredir bekleyen Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin emlakçıdan bekledikleri haberin geldiği öğrenildi.

 

Penthouse dairelerden birinin boşaldığını öğrenen Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlunun, banka kredisi kullanarak daireyi satın aldığı öğrenilirken, aldıkları dairenin 4 oda 1 salon olduğu ve fiyatının 15 milyon lira olduğu belirtildi.

Çiftin, yeni evlerine 1 ay önce taşındığı ve Gülşen-Ozan Çolakoğlu çiftinin, banka borcunu ödemek için yoğun çalışma temposu içine girdiği belirtilirken, konser başına 70 bin lira kazanan Gülşen ile albüm düzenlemesi karşılığında yüklü miktar ücret alan Ozan Çolakoğlu'nun kısa sürede borçlarını ödemeyi planladıkları öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Azra Akın 'Ağa'ya Gelin Olacak

Gülşen Ozan Çolakoğlu Evlilik Bebek Azur Benan Zorlu Center Emlakçı Penthouse 15 Milyon Konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500