15 Sene Sonra Büyük Buluşma

Mahsun Kırmızıgül tarafından yönetilecek olan 'Vezir Parmağı' filminde rol alacağı öğrenilen Gülben Ergen, 15 senenin ardından ilk defa beyazperdede yer alacak.

15 Sene Sonra Büyük Buluşma
15 Sene Sonra Büyük Buluşma Nilay Işık
Bu içerik 1888 kez okundu.

Mahsun Kırmızıgül tarafından yönetilecek olan 'Vezir Parmağı' isimli komedi ve dram filminde rol alacağı öğrenilen ünlü şarkıcı ve oyuncu Gülben Ergen, 15 senenin ardından ilk defa beyazperdede yer alacak.

İmza attığı dram filmleriyle sinemaseverlere duygu dolu anlar yaşatan Kırmızıgül'ün yeni filminin kadrosunda Gülben Ergen'in de yer aldığı öğrenildi.

'Vezir Parmağı' ismini verdiği yeni filmi için start veren ünlü yönetmenin, sürprizlerle dolu oyuncu kadrosuyla izleyenleri bir hayli şaşırtacağı ortaya çıktı.

Üzerinde 1,5 senedir çalışıldığı öğrenilen ve kadrosunda Gülben Ergen, Yasemin Yalçın, Suna Selen, Meral Çetinkaya ve Ece Uslu'nun bulunduğu 65 oyuncunun yer aldığı filmin okuma provaları geçtiğimiz günlerde başladı.

İstanbul ve Kapadokya'da beş hafta boyunca çekimleri devam edecek olan filmin, kadın hikayeleri etrafında döneceği öğrenildi. Başrolünde yer aldığı 'Dadı' dizisinden tam 15 sene sonra ilk defa beyazperdede yer almaya hazırlanan Gülben Ergen'in ise son derece heyecanlı olduğu görüldü.

mahsun kırmızıgül mahsun kırmızıgül yeni filmi dadı gülben ergen gülben ergen dadı gülben ergen mahsun kırmızıgül gülben ergen yeni film vezir parmağı yasemin yalçın ece uslu suna selen meral çetinkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500