2 Milyon Dolarlık Türkiye Aşkı

Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım aracılığıyla İstanbul'a geleceğini duyuran Lindsay Lohan, sevenlerini bir hayli sevindirdi.

2 Milyon Dolarlık Türkiye Aşkı
2 Milyon Dolarlık Türkiye Aşkı Nilay Işık
Bu içerik 1593 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir video aracılığıyla İstanbul'a geleceğini duyuran dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan, müjdeli haberiyle sevenlerini sevindirdi.

Alkol ve uyuşturucu alışkanlıkları nedeniyle adı sık sık skandallarla anılan Lohan, geçtiğimiz sene ziyaret ettiği İstanbul'dan bu sene de vazgeçemedi.

2015 senesinde gizlice geldiği İstanbul'da ve Bodrum'da son derece eğlenceli vakit geçirdiği öğrenilen ünlü yıldız, bu defa Türkiye'ye geleceği haberini gizleme gereği duymadı.

'Türkiye'ye gelmeyi ve B4L ailesine katılmayı dört gözle bekliyorum' ifadelerini içeren bir video paylaşan Lindsay Lohan'ın, B4L isimli şirketle imzalayacağı 2 milyon dolarlık anlaşma için Türkiye'ye geleceği öğrenildi.

lindsay lohan instagram lindsay lohan kaç yaşında lindsay lohan boyu lindsay lohan ümit akbulut lindsay lohan ümit akbulut lindsay lohan istanbul lindsay lohan türkiye lindsay lohan b4l
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500