20 Yıllık Dosta Haciz!

Eski manken Seçkin Piriler, 20 yıllık yakın arkadaşı Meral Kaplan’a icra gönderdi. Yakın dostlar geçtiğimiz Ağustos ayı içinde kavga ettikten sonra görüşmeme kararı almışlardı.

20 Yıllık Dosta Haciz!
20 Yıllık Dosta Haciz! Meltem Yuksel
Bu içerik 738 kez okundu.

Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 20 yıllık dostlar Seçkin Piriler ve Meral Kaplan'ın geçtiğimiz yaz kavga ederek araları açıldı. Seçkin Piriler, son olarak Meral Kaplan'dan borcunu alamadığı iddiasıyla evine haciz gönderdi.

Kanal D’de yayınlanan bir magazin programında yer alan habere göre, Piriler, eski dostunun Ortaköy’de evine 25 bin 450 TL’lik borç yüzünden haiz gönderdi.

Borçtan dolayı Kaplan’ın arabasına el koyulduğu öğrenildi.  Seçkin Piriler ve Meral Kaplan, geçen ağustos çocuklarıyla birlikte Bodrum'da tatile çıkmıştı. Gündoğan'da aynı evde kalan ikilinin evde başlayan kavgası sokağa taşmıştı. Piriler'in "Benimle mezara gidecek" dediği, Meral Kaplan'ın ise sessiz kaldığı büyük kavganın nedeni geçen günlerde ortaya çıkmıştı.

İddiaya göre, Piriler, o dönem aşk yaşadığı avukat sevgilisiyle ve ski yakın arkadaşının mesajlaşmalarını yakalayınca çok sinirlenip Kaplan’ı evden kovmuş ve hayatından tamamen çıkartmıştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet Şener'e Mahkemeden Şok Haber

Seçkin Piriler Meral Kaplan Haciz Kanal D iCRA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500