22- 28 Mayıs Haftası Burçları Neler Bekliyor

22- 28 Mayıs haftasında burçları nelerin beklediğini sizler için derledik.

22- 28 Mayıs Haftası Burçları Neler Bekliyor
22- 28 Mayıs Haftası Burçları Neler Bekliyor Ecem Şenol
Bu içerik 1552 kez okundu.

KOÇ

Haftaya hızlı etkilerle başlayacak sevgili Koç burcu insanları bu hafta yapılması gereken işlerini kolay halledecek, kafalarına estiği gibi davranmak isteyecekler. Önemli girişimlerini, gelecek planlarını uygulamaya sokmak için iyi bir dönemde olan Koç burçları, Perşembe günü gece saatlerinde gerçekleşen Yeniay’la beraber iletişimsel işlerinde önemli adımlar atabilir, satış, reklam, pazarlama, network, yayıncılık işlerinde hızlı gelişmeler altında olabilirler. Yine de bu Yeniay’da iş ilişkilerinde bazı konularda zorlanmalara açık olabilecek olan Koç burçları, kişisel ilişkilerinde toplum önünde zor duruma düşmemek için çaba sarf etmeliler. Koç burçlarının bazı kararları içsel streslerini arttırabilirken,  haftasonu alacakları yaratıcı ve ilham dolu bilgileri sahip olduğu işleri, parayı, yatırımlar için kullanabileceği bir süreci işaret ediyor.

BOĞA

Hayatı geri plandan izlemekten ve olayların etrafından dolaşmaktan bu haftabaşı daha büyük keyif alabilecek olan Boğa burcu insanları, konuşacak, anlatacak çok şey olmasına karşın isteksizliğin öne geçebileceği bir hafta yaşayabilirler. Salı günü öğleden sonra daha rahat etkilerle hareket edecek olan boğa burcu insanları, Perşembe günü gece saatlerinde gerçekleşen Yeniay’la birlikte maddi konularda önemli adımlar atabilirler. Ticari girişimler, yatırımlar, para kazançları gibi alanlarda yeni adımlar için desteklenecek olan Boğa burcu insanlarının, yine de hemen Yeniay olduğu gün ve sonrası bu girişimlerinizi başlatmamasında fayda var. Bu yeniay sevdikleri kişiyle veya iş yaptığı insanlarla aralarında bazı güç çekişmelerine, kıskançlık veya manipülasyon gibi etkilere açık olan burcun insanlarının dikkatli olmasında fayda var. Ortaya koymak istediklerş bazı fikirlerinde içsel olarak gerginlikleri yüksek olsa bile, anlayışlı ve başkalarını düşünen yönleriyle çevrelerinden aradıkları desteği kolay bulacaklar.

İKİZLER

Sosyal ilişkilerini iyi kullanacakları bir haftaya giriş yapacak olan İkizler burcu insanları, önemli bağlantılarını hayatlarındaki önemli işler için kullanmaya özen göstermeleri gerekiyor. Olup bitenleri bazen anlamlandırmakta zorlanabilecek olan İkizler burcu insanı perşembe gecesi oluşan yeniay’la birlikte geri planda durduğu günlerin acısını çıkartacak. Kafalarındaki plan ve projeleri uygulamanın tam zamanının geldiğini bilmeleri gereken İkizler burcu insanları, bir yandan da sosyal ortamlarındaki ilişkilerinde tutkulu davranarak, aralarına parasal meseleleri koyarak bozmamaya çalışmalılar. Sosyal çevrelerde para dengesine dikkat etmesi gereken İkizler burcu insanları, iş yaptıkları arkadaşlarıyla parasal konularda çekişmelere girmemeliler. Kendilerini geri plana çektiği, yalnız kalmayı istediği bu dönemde özel hayatındaki sorumlulukların özellikle Cuma günü burcun insanını yorabileceği ve içsel streslerini arttırabilir. İş ve kariyer hayatında kafalarını toparlayarak ve plan yaparak ilerlemenin yaratıcılıklarını bu haftasonu arttıracağı görülüyor.

YENGEÇ

Göz önünde olacağı ortamlarda kuracağı doğru ilişkilerle bu haftabaşı yolunda ilerleyecek olan Yengeç burcu insanları, bir yandan da etrafına karşı sabırsız ve sıkılgan olabilirler. Çevrelerine karşı istikrarlı olmaya özen göstermeleri gereken burcun insanı, Perşembe gecesi oluşan yeniayla birlikte yenilikler ve önemli adımlar için desteklenmeyecekler. Bu Yeniay döneminde önemli kararlardan, başlangıçlardan kaçınmaları ve planlarını oluşturmaları gereken Yengeç burcu insanı, kötü alışkanlıklarından kurtulmak için harekete geçebilirler. Bu dönem arkasını iyi kollaması gereken ve çok önemli girişimlerden muhakkak kaçınması gereken Yengeçler, ayrıca bu yeniayda toplum önü ilişkilerini, sevdiğini ailesiyle arasındaki sıkıntıları iyi idare etmesi gerekebilir. Özel yaşantısında manipülatif etkilerden kaçınması gereken Yengeç insanları, kıskançlık, yönlendirme gibi etkiler altında kalabilirler. Takım çalışmalarına, gruplara dayalı işlerinde iş sorumluluklarını içsel gerilimlerini Cuma günü arttırabilirler. Haftasonu arkadaşlarına karşı iyimser, anlayışlı, sezgili tavırlarla hareket edecek olan Yengeçler, yaşadıkları gerilimleri rahat atlatmalarını sağlayabilir.

ASLAN

Bulunacağı dış ortamlarda karşılaşacakları bazı olaylar hayatı keyifli algılamalarına neden olabilecek bir haftayı karşılayan Aslan burcu insanları, duygularını çoşkuyla ve biraz da abartarak göstermek isteyebilirler. Çevresinden işleri için destek almalarının uygun olduğu bir haftaya giren Aslanlar, Perşembe gecesi oluşan Yeniay’la sosyal çevrelerinde önemli kararlarla karşılaşabilirler. Birden fazla iş teklifi, ortamlarına yeni insanların dahil olması gibi konuların önem kazandığı ve geleceğini ilgilendirecek işlerinde önemli kararlar alabilirler. Daha az tanıdığı insanlarla iş konusunda bu dönem bazı anlaşmazlıklar yaşayabilecek olan Aslan burcu insanları,  güç çekişmeleri, kıskançlık, çekememezlik gibi durumlar içinde kendilerini bulabilirler. Cuma günü kariyer ve iş hayatındaki konuşma ve görüşmeler hayattan alacağı keyfi azalatabilecek olan burcun insanlarının, üzerinde gereksiz bir stres hissedebileceği ve içsel olarak sorgulayabilirler.

BAŞAK

Ortak parasal konularda bu haftabaşı daha anlayışlı ve yardımsever olabilecek olan Başak burcu insanları, iş hayatında parasal konuları çözüme ulaştırmak için güzel bir haftaya giriyorlar. Gayretlerinin karşılığını alacak olan Başaklar, Perşembe günü gece saatlerinde oluşan Yeniay’la birlikte kariyer hayatında önemli karar ve başlangıçlarla karşılaşabilirler. Yeni bir işe başlamak, projeye dahil olmak, yaptığı işlerde önemli adımlar atmak karşılarına gelebilir. Bu Yeniay ile beraber bazı işlerinde zorlanmalar oluşurken bazı noktalarda da çok güzel şanslar yakalayabilecek olan Başak burcu insanlarının özel yaşantılarında ve risk içeren parasal işlerinde çekişmeli, tartışmalı, manipülatif durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle Cuma günü içsel stresleriyle baş etmeye çalışması gereken burcun insanları, hayatı negatif algılamaya meyilli olabilirler. Kendilerini geliştirmek, öğrenmek ve yeni olasılıklara açılmak istedikleri bu dönem aile sorumluluklarından bunalabilirler. Haftasonu Pazar günü ise, özel hayatında anlayışlı, uyumlu yönleri ortaya çıkabilecek olan Başak burçları gelecek planları için başkalarından tavsiyeler alabilirler.

TERAZİ

Özel hayatında sevdiği insanla paylaşımları bu hafta başı göz alıcı olabilecek olan Terazi burcu yine ortaklaşa işlerinde de istediği sonuçları almaya yatkın olacaklar. Ani seyahatler, fikirlerden heyecan duyabilecek olan burcun insanı, Perşembe gecesi oluşan Yeniay’la birlikte seyahatlere, yabancılarla yapılacak işlere, medyaya, eğitimsel konulara ve bu alanda alınacak kararlara ilgisini yönlendirebilir. Öğrenme ve kendini geliştirme isteğinin daha fazla ön plana geçebileceği bu süreçte yine bu konularda bilginin temeline ulaşma, kendini geliştirebilecek bir kurs, seminer, seyahat fırsatı söz konusu olabilir. Bu alanlardaki başlangıçlar için bu yeniayı kullanmaları gereken Teraziler, aynı zamanda bu yeniayda özel hayatlarına da dikkat etmeliler. Ailelerinin veya sevdiği insanın yönlendirmeye çalışması, kıskançlık, çekememezlik gibi etkilere açık olabilecek olan Teraziler’in de, etrafındaki insanlara karşı verdiği sözlere dikkat etmeliler. Bu Cuma günü kolay olmayabilir. Haftasonu hayatın döngülerine karşı daha anlayışlı, uyumlu hareket edecek olan Terziler’in, sıkıntı yaptığı konularda çıkışları da yüksek olabilir.

AKREP

Günlük işlerinizde bu hafta başı çabuk ve etkili hareket edecek, sorun yaşadığı kişilerle ve olaylarla arasındaki bağları kuvvetlendirecek olan Akrep burcu insanları parasal işlerinde çabuk harekete geçebilirler. Perşembe günü gerçekleşen Yeniay, ortaklaşa parasal alanlarında yeni karar ve başlangıçları devreye sokabilir. Parasal konularda çözüm için harekete geçebilecek olan Akrep burcu insanları, vergi, kredi, faiz, sigorta, prim konularında önemli kararlarını uygulayabilirler. Bazı konularda tamamlanmalar, bazı konularda yeni adımlar atmak isteyecek olan ve iş hayatında bazı ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilecek olan Akrep burcu insanlarının, çekişmelere, sürtüşmelere, kıskançlıklara dikkat etmesi gerekiyor. Özel hayatındaki bazı konuşmalar, diğer insanlardan alacağı tavsiyeler, iş hayatında parasal konularda bazı stresleri Cuma günü yaşama ihtimali olan Akrep insanları, diğer insanlardan alacakları bu görüşlerle kafaları bulanabilir. İçsel gerilimlerini kontrol etmeleri gereken Akrepler haftasonu daha keyifli, sanatsal, yaratıcı etkiler altına girecekler.

YAY

Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde duygusal yönünüzü farklı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Sosyal çevrenizden alacağınız destekler iş alanlarınızda sizi destekleyecek. Bu hafta eğleneceksiniz. Perşembe gecesi oluşan Yeniay önemli çünkü yaşadığınız hayal kırıklıkları, sıkıntı ve sorunların ertesinde özel hayatınızda bazı kararlar alabilirsiniz. Vereceğiniz kararlar sizin lehinize. Bu yüzden ister devam ettirin, ister ilişkinize bir nokta koyun ama kararlar almaktan korkmayın. Aynı etki ortaklaşa işleriniz için de geçerli olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle tartışmalar, çekişmeler, sahip olduklarınızı sorgulama gibi durumlar yine bu yeniay da karşınıza gelebilir. İş kararlarınızı, görüşmelerinizi sorguladığınız bu dönemde hayat size biraz ağır gelebilir. İçsel streslerinizi Cuma günü günlük yaşantınıza çok fazla yansıtmayın, gerginliklerinizi kontrol edin. Haftasonu ise, aile hayatınızda yapmanız gereken işlerinizde uysal ve bir o kadar anlayışlı olacaksınız. Etrafınıza ve sevdiklerinize yardım etmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK

Aile hayatında sevdikleriyle kurduğu bağlar, hayata daha fazla bağlanmalarına neden olabilecek bir haftaya girecek olan Oğlak insanları, yapmaları gereken işlerini kolay ve etkili bir şekilde halledebilirler. Perşembe günü gece saatlerinde oluşan Yeniay’dan iş, hizmet alanlarıyla ilgili yenilikler adına faydalanmaları gereken Oğlak insanları, yeni bir işe başvurma, başlama, yeni bir projeye dahil olmak için harika bir döneme giriyorlar. Aynı zamanda sağlığını ilgilendirecek önemli adımlar ve kararlarını da uygulamaya alabilecekleri bu Yeniay’da, aile ilişkilerinize dikkat etmeliler. Aile hayatında inatlaşmalardan kaçınması gereken ve hayata keyifle yaklaşmak isterken, beklenmedik olaylarla hayatın zorlaması karşısında Cuma günü kendilerini içsel stresler yorabilir. Haftasonu ise, yakın çevreleriyle beraber yapacağı planlara odaklanabilir, sevdiklerine uyum sağlamakta zorlanmayabilirler.

KOVA

Yakın çevresiyle iletişimsel işlerinde güzel ve etkili sonuçlar ortaya koyabilecek olan Kova insanlarının, sevdiklerinin gönlünü almak kolay olacak. Aşk hayatında duygularının etkisinde kalabilecek bir sürece giren Kova burcu insanları, bu hafta Perşembe günü oluşan Yeniay’la birlikte eğlenceli konu ve olaylar içinde kendilerini bulmak, sportif faaliyetlerde kendilerini göstermek önem kazanacak. Uzun zamandan beri aile hayatına olan düşkünlüklerinden sonra bir anlamda hava almak, kendilerine vakit ayırmak, hobilerine, sanatsal faaliyetlerine yer vermek ruhunu hafifletebilir. Varsa çocuğuyla ilgili konu ve olaylara daha fazla hayatında yer edebilecek olan, Kova burcu insanları, sevme ve sevilme isteğinin arttığı günler içinde olabilirler. Aşkı arıyorlarsa bu dönemde karşılarına gelebilir. Perşembe gecesi oluşan yeniayı bu alanlardaki başlangıçları için muhakkak kullanmaları gereken Kova insanları, yakın çevrelerinde iletişim halinde olduğu insanlarla olan ilişkilerine yine bu yeniay zamanı dikkat etmeliler. Haftasonu ev ve yuva için yapacağı harcamalar, fedakarlıklarla aradığını huzuru yakalamaları mümkün.

BALIK

Maddi işlerinde bu hafta başı güzel sonuçlar almaya yatkın olan Balık burcu insanlarının kazanımları yüksek olabilir. Hayatlarının hızlandığı bir sürece giriş yapan burcun insanları, Perşembe gecesi oluşan yeniayla birlikte ev değiştirme, yerleşimle ilgili konular, alım satım işlerine eğilebilirler. Bu alandaki kararlarını bu tarih ve sonrasında devreye sokmaları gereken Balık burcu insanları, yine aile büyüklerinin hayatındaki önemli kararları uygulayabilirler. Parasal konularda sosyal çevresindeki insanlarla arasındaki anlaşmazlıklara bu yeniay zamanı dikkat etmesi gereken burcun insanları, arkadaşlarıyla iş yapıyorsa parasal konularda bazı yaptırımlar altında kalabilir veya bu yaptırımlarda bulunmak isteyebilirler. Öğrenme ve keşfetme isteği artarken, toplum içindeki duruşu veya iş hayatındaki sorumluluklarınız Balıkları bunaltabilir. Yaptığı işlerde desteklenmediği fikrini kafasından atması gereken ve içsel gerilimlerini Cuma günü iyi idare etmesi gereken burcun insanlarının, haftasonu ise, sanatsal yönü ağır basabilir, yakın çevresiyle bir arada olacağı ortamlarda, güzel planlarda keyfi yerinde olabilir.  

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ayrılmaz Kankalar

Burçlar Mayıs Ayı Haftalık Yorum Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Yeniay Dönem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500