23. İTÜ EMÖS Ödülleri Verildi

Bu Yıl 23.’sü Yapılan, İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün İTÜ EMÖS Kapsamında Düzenlediği Gecede, Ödüller Sahiplerini Buldu.

23. İTÜ EMÖS Ödülleri Verildi
23. İTÜ EMÖS Ödülleri Verildi Dilay Aydın
Bu içerik 12855 kez okundu.

 

23. İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü EMÖS Başarı Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan gecede sahipleriyle buluştu. 22 farklı kategorinin bulunduğu ve halkın kategori başına 45 binin üzerinde oy verdiği adaylar, ‘En başarılı isimler’ unvanına layık görüldü. Geceyi Ezgi Mola, Murat Dalkılıç, Tolga Sarıtaş, Sıla, Zerrin Tekindor ve Haldun Dormen gibi ünlü isimler renklendirdi.

En başarılı dizi ödülünü, son zamanlarda reyting rekorları kıran dizi ‘Kiralık Aşk’ kazandı. Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrolleri paylaştığı dizi, aldığı bir çok ödülün yanına bir ödül daha ekledi.

En başarılı film ödülüne ise Düğün Dernek 2 sahip oldu. Serinin iki filminde de gişede iyi bir başarı yakalayan filmin başrollerinde Murat Cemcir ve Ahmet Kural bulunuyor.

En başarılı TV programı ödülü Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un sunduğu ‘Üç Adam’ adlı talk show kazandı.

En başarılı kadın dizi oyuncusu ödülü, Güneşin Kızları adlı dizide ‘Selin’ karakterini oynayan Hande Erçel’e verildi.

En başarılı erkek dizi oyuncusu ödülü ise Hande Erçel ile rol arkadaşı olan ve Güneşin Kızları dizisinde ‘Ali’ karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş’a gitti.

En başarılı kadın film oyuncusu ödülü Kocan Kadar Konuş filmiyle büyük başarı yakalayan Ezgi Mola’ya verildi.

En başarılı erkek film oyuncusu ödülüne de Aşk Sana Benzer filmindeki performansıyla Burak Özçivit layık görüldü.

 

 

Yaşam boyu başarı ödülü Zerrin Tekindor’a verildi.

En başarılı blogger ödülünü ise Buse Terim aldı.

En başarılı kadın şarkıcı ödülüne Sıla layık görüldü.

 

 

En başarılı şarkıcı ödülünü ise ‘Olmazsan Olmaz’ şarkısıyla başarılı bir çıkış yapan Güliz Ayla aldı.

 

Kiralık Aşk Elçin Sangu Barış Arduç Güneşin Kızları Hande Erçel Tolga Sarıtaş Düğün Dernek 2 Üç Adam Zerrin Tekindor Ezgi Mola Burak Özçivit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500