23'lük Sevgiliden 19'luk Sevgiliye

Yeni filmi 'İkinci Şans'ta rol alan genç oyuncu Afra Saraçoğlu ile yakınlaştığı iddia edilen Özcan Deniz, magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

23'lük Sevgiliden 19'luk Sevgiliye
23'lük Sevgiliden 19'luk Sevgiliye Nilay Işık
Bu içerik 3799 kez okundu.

Nurgül Yeşilçay ile başrollerini paylaştığı 'İkinci Şans' filminde rol alan 19 yaşındaki oyuncu Afra Saraçoğlu ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Özcan Deniz, magazin gündeminde şok etkisi yarattı.

Daha önce de yine bir filminde rol verdiği 23 yaşındaki Buse Narcı ile ilişki yaşayan Deniz'in, çekimler esnasında 'fındık kurdu' diye hitap ettiği Saraçoğlu ile yakınlaştığı iddia edildi.

Birbirlerine sarıldıkları bir fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden 'hocam' notu ile paylaşan ve kalp emojisi eklemeyi de ihmal etmeyen Afra Saraçoğlu'na ünlü yönetmenden cevap gecikmedi.

'Sen de olmasan ben ne yapabilirdim? Yolun açık, hep yanındayım' ifadelerini kullanan Özcan Deniz, dikkatleri üzerine çekti.

özcan deniz özcan deniz sevgilisi buse narcı özcan deniz buse narcı özcan deniz nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay ikinci şans özcan deniz ikinci şans afra saraçoğlu özcan deniz afra saraçoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500