29 Yaşında Ne Estetiği Allah Aşkına?

Katıldığı galada verdiği görüntüler nedeniyle botoks yaptırdığı iddia edilen Sinem Kobal, konuya dair açıklamada bulundu.

29 Yaşında Ne Estetiği Allah Aşkına?
29 Yaşında Ne Estetiği Allah Aşkına? Nilay Işık
Bu içerik 1986 kez okundu.

'Çok Uzak Fazla Yakın' filminin galasında görüntülenen ve botoks yaptırdığı öne sürülen genç oyuncu Sinem Kobal, konuya açıklık getirecek açıklamalarda bulundu.

Hakkında ortaya atılan iddiaları yalanlayan Kobal, yanaklarına sürdüğü parlak highlighter'ın süper olduğunu ve bu nedenden ötürü böyle bir yanlış anlaşılma gerçekleştiğini söyledi.

Kendisinin 13 yaşından beri tanınan ve kameraların önünde büyüyen bir insan olduğunu belirten ünlü oyuncu, artık 'Selena' olmadığını ve kilo alıp verebileceğini açıkladı.

'Hamile' olduğu yönündeki haberlere de sitem eden Kobal, alnına hamile olmadığını belirten bir bant taktırmak istediğini belirtti.

Estetik yaptırmadığını ısrarla vurgulayan Sinem Kobal, 29 yaşında olduğunu ve bu tip estetik müdahalelere ihtiyaç duymadığını ifade etti.

sinem kobal sinem kobal evlendi sinem kobal arda turan sinem kobal sevgilisi sinem kobal eşi sinem kobal kocası kenan imirzalıoğlu sinem kobal kenan imirzalıoğlu sinem kobal botoks sinem kobal kaç yaşında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500