3 Bin Dolarlık Mont Bakışları Bile Değiştirdi

Kardashian- Jenner ailesinin akıl hocası olarak bilinen Kris Jenner’ın 9 yaşındaki torununa aldığı hediye dudak uçuklattı. Kourtney Kardashian'ın en büyük oğlu Mason Disick, eşofmanla girdiği mağazadan üzeri altın rengi işlemeli 3 bin dolarlık montla çıktı.

3 Bin Dolarlık Mont Bakışları Bile Değiştirdi
3 Bin Dolarlık Mont Bakışları Bile Değiştirdi Meltem Yuksel
Bu içerik 842 kez okundu.

Ailece kamera karşısına geçtikleri TV programı sayesinde milyon dolarlık servet kazanan Kardashian- Jenner ailesi yine manşetlere çıktı. Bu kez konu ailenin akıl hocası olarak da bilinen anne Kris Jenner'ın 9 yaşındaki torununa aldığı hediye.

Jenner, büyük kızı Kourtney Kardashian'ın en büyük oğlu Mason Disick ile alışverişe çıktı. 9 yaşındaki torunuyla lüks mağazaları dolaşan Jenner, ona yeni yıl hediyesi olarak üzeri altın rengi işlemeli bir mont aldı.

Çok ünlü bir moda markasının imzasını taşıyan bu işlemeli mont tam 3 bin dolar değerinde, yani 15 bin TL'nin üzerinde bir rakam. Bir eşofman üstüyle mağazaya giren küçük Mason, çıktığında ise 3 bin dolarlık bir mont giyiyordu.

Kris Jenner'ın torununa aldığı bu hediye birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Henüz 9 yaşındaki bir çocuğun bu kadar pahalı bir kıyafet giymesinin doğru olmadığını savunanlar oldu. Bu arada Kardashian ve Jenner ailesine yönelik olarak "Hiç değilse ailenin genç kuşaklarını böyle marka peşinde koşan, ünlü olmak için elinden geleni yapan insanlar yerine eğitimli bireyler olarak yetiştirmeye çalışsalar" eleştirisi yöneltildi.

Görüntülerle ilgili sosyal medyada yorum yapan bazı kişiler de " Sanki seneye de giyer diye bir beden büyüğünü almış" diyerek esprili bir şekilde yorumda bulundular. Minik Mason ise üzerindeki gösterişli montun keyfini çıkararak büyükannesi ve korumasıyla birlikte Beverly Hills sokaklarında yürüdü.

Kourtney Kardashian da oğlunun yeni montuyla bir fotoğrafını çekerek Instagram sayfasında paylaştı. Mason, mağazaya girerken bir eşofman üstü giyiyordu.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ahmet Kural’a Hapis Şoku

 

 

Kris Jenner Kourtney Kardashian Mason Disick
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500