6 Yıllık Aranın Ardından 'Cuppa' Dedi

44 yaşında olmasına rağmen gerek genç rakiplerine taş çıkartırcasına sahip olduğu fiziği gerekse sahip olduğu başarılı müzik kariyeri ile herkesin gönlünde taht kurmayı başaran ünlü şarkıcı Tarkan, müjdesini verdiği yeni albümü 'Cuppa'yı sevenleri ile paylaştı.

6 Yıllık Aranın Ardından 'Cuppa' Dedi
6 Yıllık Aranın Ardından 'Cuppa' Dedi Nilay Işık
Bu içerik 2787 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Yakışıklılığı ve muhteşem fiziğinin yanı sıra müzik kariyerindeki eşsiz başarıları ile de herkesin sevgisini kazanan ve 'Megastar' lakabı ile anılan ünlü şarkıcı Tarkan, bir süredir müjdesini verdiği yeni albümü 'Cuppa'yı nihayet müzikseverlerle paylaştı.

Ünlü şarkıcı, uzun zamandır beklenilen ve oldukça merak edilen yeni albümünü nihayet piyasaya sürdü.

'Cuppa' isimli albümü ile aynı adı taşıyan şarkısını tüm dijital müzik platformlarından eş zamanlı olarak sevenleri ile paylaşan Megastar, sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Dijital platformlarında şarkısı 'Cuppa'nın paylaşılmasının ardından sosyal medya hesapları üzerinden de açıklama yapma gereği duyan Tarkan, 6 senelik bir aranın ardından çıkardığı yeni pop albümü 'Cuppa' ile ilgili bilgi verdi.

Yakında hayranları ile buluşacak olan pop albümü 'Cuppa'yı şimdiden paylaşmak istediğini belirten ünlü şarkıcı; 'Cuppa'nın, sevenlerini de kendisini olduğu gibi heyecanlandırması temennisinde bulundu. Yeni albümü 'Cuppa'nın, sevenlerinin yaz mevsimlerine coşku ve içlerine mutluluk katması dileğini de notuna ekleyen Tarkan, 'Sevgiyle' ifadesi ile notunu tamamladı.

Ünlü şarkıcının aynı cümlelerin İngilizce'sini de not düştüğü Instagram paylaşımı, yaklaşık 2 saat sürede 10 bin beğeni almayı başardı. Twitter gündemine de #cuppa etiketi ile girmeyi başaran albüm, sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü.

Twitter'ın 'Trend Topic' (TT) listesine üst sıralardan giriş yapmayı başaran albümün aynı adlı şarkısı, Tarkan'ın hayranlarının bir kısmı tarafından büyük beğeni toplarken diğer kısmı tarafından eleştirilere maruz kaldı. Piyasadaki diğer pop parçalarından herhangi bir farkı olmadığı iddia edilen 'Cuppa'nın, hayranların büyük bir kısmını hüsrana uğrattığı öğrenildi.

tarkan instagram tarkan tarkan yeni albüm tarkan cuppa cuppa cuppa nedir cuppa dinle tarkan yeni şarkı tarkan albüm tarkan karısı son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500