62’lik Oyuncu 23 Yaşındaki Sevgilisiyle Evlendi

Hababam Sınıfı'nda 'Hayta İsmail' rolüyle akıllarda yer eden Ahmet Arıman 23 yaşındaki sevgilisi Kader Kaynak ile dünya evine girdi.

62’lik Oyuncu 23 Yaşındaki Sevgilisiyle Evlendi
62’lik Oyuncu 23 Yaşındaki Sevgilisiyle Evlendi Meltem Yuksel
Bu içerik 940 kez okundu.

Hababam Sınıfı'nda ‘Hayta İsmail ‘rolüyle akıllarda yer eden 62 yaşındaki oyuncu Ahmet Arıman'ın 23 yaşındaki sevgilisi Kader Kaynak ile dünya evine girdi. Genç kadının evli olduğu dönemde oyuncu ile tanıştığı gelen iddialar arasındaydı.

 Dün akşam saatlerinde nikah masasına oturan çift nikah öncesi muhabirlerin sorularını cevapladı. Olaylı ilişkisini nikah masasına taşıyan Arıman, “Kimseye bir şey yapmadık. Bizim içimiz de çok rahat. Millet arkamızdan bir şeyler söylüyor ama araştırılsın hiç kimseye bir şey yapmadık. Bu kadar basit.” diyerek Kader Kaynak'ın eski eşinin iddialarına cevap verdi.

62 yaşındaki oyuncu aralarındaki yaş farkı sorusuna ise; “Ben kendimi yaşlanmış olarak görmüyorum. Nerede tırak orada bırak, bittiği zaman biter zaten” diyerek yaş farkının problem olmadığını ve “Bende isterdim biraz daha büyük olsun. Ne yapalım? kaderimizde bu varmış” açıklamasında bulundu. 29 Ekim’de yapılması beklenen nikah çiftin kavga etmesi sonucu bugüne ertelenmişti.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Oyuncunun Acı Kaybı

Hababam Sınıfı Hayta İsmail Ahmet Arıman Düğün Kader Kaynak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500