9 Senedir Aşkı İliklerinde Hissedemiyor

Son zamanların ses getiren programlarından biri olan 'Emelce'ye konuk olarak katılan Hakan Altun, ilginç açıklamalarda bulundu.

9 Senedir Aşkı İliklerinde Hissedemiyor
9 Senedir Aşkı İliklerinde Hissedemiyor Nilay Işık
Bu içerik 1868 kez okundu.

Emel Müftoğlu tarafından sunulan ve son zamanların en çok dikkat çeken programlarından biri olan 'Emelce'ye misafir olan Hakan Altun, birbirinen ilgi çekici itiraflarda bulundu.

Hiçbir sosyal medya mecrasında hesabının bulunmadığını açıklayan şarkıcı; büyük bir teknoloji özürlü olduğunu, telefonunu yalnızca 'alo' demek için kullandığını ve sanal bakir olduğunu söyledi.

Arkadaşlarının kendisinin bu yönüyle buldukları her fırsatta dalga geçtiklerini dile getiren Altun, telefonsuz yaşayamayan insanları anlayamadığından yana dert yandı.

Mahalle bakkalında karşılaştığı teyzenin dahi ne zaman evleneceğini sorduğunu belirten ünlü şarkıcı, herkesin kendisinin evlenmesi meselesiyle ilgili oluşunu aile kavramına bakış açısına bağladı.

9 senedir hayatında kimsenin olmadığını dile getiren Hakan Altun, bunun sebebinin artık aşkı hissedememesi olduğunu ifade etti.

hakan altun hakan altun emelce hakan altun emel müftüoğlu hakan altun seren serengil hakan altun sevgilisi hakan altun aşkları hakan altun 2016 hakan altun şarkıları emelce emel müftüoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500