Aamir Khan İzdihamı

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bollywood'un ünlü oyuncusu, yönetmen ve yapımcı Aamir Khan, Kültür ve Turizm Bakanlığının davetlisi olarak İstanbul'a geldi.

Aamir Khan İzdihamı
Aamir Khan İzdihamı Meltem Yuksel
Bu içerik 688 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bollywood’un başarılı oyuncusu Aamir Khan Türkiye’ye geldi. Hindistan'ın Mumbai kentinden Türk Hava Yollarına ait tarifeli uçakla Atatürk Havalimanı'na inen Khan, daha sonra pasaport işlemlerini tamamladı.

Kendisini bekleyen muhabirlere açıklamada bulunan Khan, ilk kez Türkiye'ye geldiğini, burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Uzun zamandır gelmeyi çok istediğini sözlerine de ekleyen oyuncu Türk hayranlarıyla buluştuğu için çok mutlu olduğunu belirtti.

Hindistan ve Türkiye'de aynı zamanda 20 Ekim'de vizyona girecek olan "Secret Superstar" filminin tanıtımı için Türkiye'de bulunduğunu hatırlatan Khan, Türk insanının film konusundaki görüşlerini merak ettiğini sözlerine ekledi.

Kültür ve Turizm Bakanlığının davetlisi olarak Ankara ve İstanbul'da bazı etkinliklere katılacak olan Aamir Khan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş tarafından kabul edildikten sonra Khan, ATV ana haberin konuğu olacak.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuba Büyüküstün’e Annesinden Sevgili Vetosu

Bollywood Aamir Khan İstanbul Numan Kurtulmuş Secret Superstar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500