ABD Çökertilen Seks Tarikatını Konuşuyor

Superman'in gençlik yıllarını anlattığı Smallville dizisiyle adını duyuran Allison Mack'in bir seks tarikatına üye olduğu ve burada şöhretini kullanarak genç kadınları kandırdığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan oyuncu, müebbet hapis cezasıyla yargılanıyor.

ABD Çökertilen Seks Tarikatını Konuşuyor
ABD Çökertilen Seks Tarikatını Konuşuyor Meltem Yuksel
Bu içerik 974 kez okundu.

Son yılların gözde oyuncularından Allison Mack ve Kristin Kreuk’un da dahil olduğu seks tarikatı dün yapılan bir operasyonla çökertildi. Superman’in hayatını anlatan Smallville dizisinde başrollerde olan Mack’in özellikle tarikatın lideri Keith Raniere ile yakın olduğu ve tarikatta üst düzey görev aldığı belirtilirken Kreuk’un ise bir süre sonra tarikattan ayrıldığı söylendi.

Nxivm isimli tarikatın Meksika’da ayinler düzenlediği ve ünlü oyuncuların şöhretlerini kullanarak genç kadınları köle yaptığı vurgulanan iddianamede, kadınlara sıcak demirle damga vurdukları ve bu sayede köle olduklarının kanıtlandığı, Mack’in genç kızları yönettiği ve tarikata yeni üyeler almayı sağladığı belirtildi. Raniere’nin genç kadınlara tecavüz ettiği ve vücutlarına kızgın demirle isminin baş harfini yazdırdığı belirtilirken, Mack’in de genç kızların çıplak halde fotoğraflarını çektiği iddia edildi.

ABD'li federal yetkililer Allison Mack'in kefalet bedelinin çok yüksek olacağı tutuklanması halinde 15 ila müebbet hapis cezası arasında bir cezaya çarptırılabileceğini söyledi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Murat Boz Ayrılığı Doğruladı

Smallville Allison Mack Superman Nxivm Kristin Kreuk Keith Raniere ABD Tarikat Seks Tarikatı Köle Oyuncu Dizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500