Abi İsyaaaannnnı

Halil Sezai’nin abisi Cenk Paracıkolu kardeşinin kendisiyle 5 yıldır küs olduğunu ve bununda sebebini bilmediğini açıkladı.

Abi İsyaaaannnnı
Abi İsyaaaannnnı Meltem Yuksel
Bu içerik 1117 kez okundu.

'İncir Reçeli' filminde seslendirdiği 'İsyan' isimli şarkıyla bir anda şöhrete kavuşan Halil Sezai’nin abisi Cenk Paracıkolu’yla 5 yıldır küs olduğu ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının abisi bir dönem hem mankenlikte hem de şarkıcılıkta zirveye çıkacağı sırada iki kez beyin ameliyatı geçirdiğini anlattı.

Başak Gürsoy ajansında mankenlik yaptığını ve kimsesiz çocuklar için yazdığı 'Ağlama' isimli parçasından sonra Nezih Ünen’le birlikte albüm hazırlığına başladığını ifade eden Paracıkolu; "Albümün çıkacağı zaman beyin ameliyatı geçirdim. Aradan bir süre geçti Tuncay Akdoğan’la tanışma fırsatım oldu. Parçalarımı çok beğendiğini ve benimle çalışmak istediğini söyledi. Yine albüm çalışmalarına başladım. İki klibim çekildi piyasaya çıkmak üzereyken ikinci beyin ameliyatım gerçekleşti" dedi.

Kardeşine her zaman destek olduğunu söyleyen Paracıkolu; "Halil albüm çıkartacağı zaman manevi açıdan çok destek oldum. Tanıdıklarımla tanıştırdım ve 'İncir Reçeli2 filminde 'İsyan' şarkısıyla bir anda zirveye ulaştı. Daha sonra bana karşı negatif davranmaya başladı. Yani sudan bahaneler yüzünden küstük. 5 yıldır kendisini görmüyorum. Bana neden küs olduğunu öğrenemedim. Artık albüm falan çıkartmayı düşünmüyorum, mankenlikte yapmayacağım. 40 yaşına geldim ve seni özlüyorum. Senden maddi bir beklentim yok. Bana sadece neden küs olduğunu söyle. Alıp vermediğin bir problemin varsa bileyim. Kahrımdan ölmemi istemiyorsan bir açıklama yap" ifadelerini kullandı.

 

halil sezai cenk paracıkolu isyan albüm beyin ameliyat eskişehir oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500