Acılı Eş Yasemin Adalı Sessizliğini Bozdu

Eski model Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen başarılı sunucu Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile olan eşi Yasemin Adalı Şaşmaz'dan ilk açıklama geldi.

Acılı Eş Yasemin Adalı Sessizliğini Bozdu
Acılı Eş Yasemin Adalı Sessizliğini Bozdu Tuğçe Tekin
Bu içerik 3175 kez okundu.

Şaşmaz'ın 2015 yılında dünya evine girdiği ve 5 ay sonra bir erkek bebek dünyaya getirecek olan eşi Yasemin Adalı Şaşmaz basın kuruluşlarına bir açıklama yolladı.

Yasemin Adalı Şaşmaz'ın açıklaması şöyle:

"Sevgili eşim, bebeğimin babası, güleryüzlülüğü, adamlığı, karakteri, iyi kalpliliği, asla bozmadığı çizgisiyle hepinizin çok sevdiğini bildiğim Vatan Şaşmaz'ın ardından hepinizin benden bir açıklama beklediğinin farkındayım.

Gerek konunun hassasiyeti, gerek tarif edilemeyen acım ve hissettiklerim nedeniyle çok fazla söyleyecek sözüm yok malesef. Bildiğim ve şu anda söyleyebileceğim tek şey; en değerli varlığım eşim Vatan'ın, hep kalbimde, hep bizimle olacağıdır...

Öncelikle herkese cenaze süresince gösterdiğiniz anlayıştan dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte de, başta doğmasını beklediğimiz bebeğimiz, sonrasında ben, ailem, Safiye annem ve de Vatan'ın anısına duyduğunuz saygıdan ve sevginizden ötürü anlayışınızın devam etmesini dilerim.

Yayınlanacak haber ve görüntülerin içeriklerine ilişkin gereken hassasiyetin gösterilmesindeki tutumunuzu sürdürmeniz, dedikodulara ve asılsız haberlere vermemeniz, bu zor süreçte de bize verebileceğiniz en büyük destek olacaktır."

Saygılarımla

Yasemin Şaşmaz

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

17'lik Aleyna'dan +18'lik Paylaşım

Yasemin Adalı Vatan Şaşmaz Filiz Aker Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500