Acun, “Fitneci Köşe Yazarı “Dedi

Köşe yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşe yazasında Acun Ilıcalı’nın yarışma programlarının ele alınması gerektiğini yazmıştı.

Acun, “Fitneci Köşe Yazarı “Dedi
Acun, “Fitneci Köşe Yazarı “Dedi Meltem Yuksel
Bu içerik 1381 kez okundu.

Gazeteci Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısının bir bölümünde ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’yı hedef almış yapımcılığı üstlendiği yarışmaların neden ele alınmadığını sorgulamıştı.

Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' isimli yarışmasına katılan yarışmacılardan ikisinin FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınması Ilıcalı hakkında dedikodular çıkmasına ve kendisinin de FETÖ ile ilgili olabileceği imalarının yapılmasına sebep olmuştu. Ilıcalı konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden uzun bir cevap yazarak zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Ilıcalı Yaptığı Açıklamada;

"Acun Medya olarak bizim vatan haini Fetö konusundaki duruşumuz bellidir.

Hayatımın hiçbir döneminde söz konusu terör örgütünün lideriyle bir araya gelmedim, faaliyetlerine en küçük bir yardımda bulunmadım. Geçmişte ve bugün bu terör örgütüyle mücadeleyi yapan devlet büyüklerimize, söz konusu fitnecinin de aralarında bulunduğu güruhun saldırı ve hakaretlerine rağmen, verdiğimiz destek kamuoyunun malumu. Bu açık gerçekler ortadayken, mevcut konjonktürden yararlanmak umuduyla, gerçek karakterlerini ortaya çıkararak iftira ve fitne peşinde koşan aklı evveller, içinden geçtiğimiz zor dönemlerin bir klasiğidir. Bu fitnecilerden bir köşe yazarı. 11 sene içinde yarışmış 6000 (altı bin) yarışmacıdan ikisi Fetö zanlısı çıktı diye bizim yarışmaları töhmet altında bırakmanın peşine düşmüş. İşin komik tarafı söz konusu fitneci düne kadar Fetö iftiralarının peşinden giderek, yazılarıyla bu karanlık örgütün her türlü iftirasını sahiplenirdi. Şimdi de, darbe girişimiyle uykusundan uyanarak, kirli geçmişini unutturmak için "en iyi savunma hücumdur”u oynuyor. Bu karanlık müfteri fitnecinin farkında olmadığı bir şey var. Milletimiz bizi de, fitneci iftiracıları da zaten tanıyor ve biliyor. Dolayısıyla o çirkin "çamur at izi kalsın" taktiğini tutturması mümkün değil. Ama o dâhiyane (!) araştırma önerisi, darbe gecesine kadar Fetö projelerine her türlü desteği veren aklı evvel, fitneci köşe yazarlarını da kapsarsa kendisine kefil bulmakta zorlanabilir" ifadelerini kullandı.

acun ılıcalı ahmet hakan acun ılıcalı instagram acun ılıcalı ahmet hakan acun ılıcalı cevap verdi ahmet hakan acun ılıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500