Acun Ilıcalı’dan Flaş Hamle

Kızı Melisa'nın velayetini alan Ilıcalı'dan yeni bir hamle geldi. Şeyma Subaşı, velayet değiştiği için kızıyla birlikte eski kadar fotoğraf kullanamayacak. Kullanması durumunda ise Ilıcalı’nın tedbir kullanma hakkı doğacak.

Acun Ilıcalı’dan Flaş Hamle
Acun Ilıcalı’dan Flaş Hamle Meltem Yuksel
Bu içerik 979 kez okundu.

Geçtiğimiz kasım ayında 10 dakikada gerçekleşen Acun ılıcalı-Şeyma Subaşı boşanmasının yankıları devam ediyor. Kızı Melisa'nın velayetini alan Ilıcalı'dan yeni bir hamle geldi.

30 Ocak günü Adalar Adliyesi’nde açılan davada, davacı Şeyma Subaşı, davalı Acun Ilıcalı oldu. Duruşmaya avukatlar katıldı. Subaşı, dava dilekçesinde velayetin değiştirilerek Acun Ilıcalı’ya verilmesini istedi. Melisa Ilıcalı için boşanma davasında hükmedilen 10 bin liralık iştirak nafakası düşürüldü.

Normal şartlarda velayeti devreden kişiden iştirak nafakası talep edilirken, Acun Ilıcalı kızı Melisa’ya bakmak için Şeyma’dan nafaka istemedi. Velayet değiştiği için Şeyma Subaşı, artık kızıyla ilgili fotoğraf ve videoları eskisi gibi rahat kullanamayacak. Kullanırsa eğer Ilıcalı’nın tedbir koydurma hakkı doğacak. Öte yandan Acun Ilıcalı’nın bu konuda da Şeyma’yı uyardığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sinem Umaş Ateş Püskürdü

Acun Ilıcalı Mahkeme Şeyma Subaşı Dava Velayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500