Acun Ilıcalı'dan İlk Açıklama

Etiler Akmerkez’de görüntülenen Acun Ilıcalı, papağanına uyguladığı işkence ile gündeme bomba gibi düşen Murat Özdemir hakkında açıklamada bulundu. Ilıcalı, “Adamın bu kadar psikopat olması da tahmin ettiğimiz bir şey değil" dedi.

Acun Ilıcalı'dan İlk Açıklama
Acun Ilıcalı'dan İlk Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 712 kez okundu.

Etiler Akmerkez’de görüntülenen Acun Ilıcalı, papağanına uyguladığı işkence ile gündeme bomba gibi düşen Murat Özdemir hakkında açıklamada bulundu.

Eski yarışmacının psikopat çıkacağını tahmin edemediklerini söyleyen Ilıcalı; "Çok üzücü bir olay, içim parçalandı. Ben de bir hayvanseverim. Ofisimizde iki tane kedimiz var. Mümkün olduğu kadar hayvanlarla vakit geçirmeyi, onlardan enerji almayı seviyorum. Konuyu benimle bağlamaya çalışanlar var. Biraz bana anlamsız geliyor. Nasıl bugün herhangi bir TV kanalındaki yarışma da ya da bir dizide yaşanan bir skandal olduğu zaman kanalın sahibi gündeme getirilmiyorsa, benim gündeme getirilmemi şaşkınlıkla karşılıyorum.

Burada tabii ki belli bir kesim tepkiler gösterebilir, saygı duyuyorum ama bana anlamsız geliyor. Yapım şirketi ‘Reyting için tuttu’ denilen yarışmacı zaten dört, beş hafta önce kovmuş.   Adamın bu kadar psikopat olması da tahmin ettiğimiz bir şey değil. Herhalde üç, dört bin yarışmacı vardır yarışmalarımızda… Buradan çıkan psikopat sayısı ikidir, üçtür. Şu an gözümü kapatıp şuradan bin kişinin arasına dalsam daha fazla psikopat bulurum herhalde” ifadesini kullandı.

Murat Özdemir’in ‘beni Survivor’a almadılar ondan bunalıma girdim’ açıklamasına yorum yapan Acun Ilıcalı; “Survivor’a katılması hiçbir zaman konu olmadı. O da saçma sapan bir dedikodu. Biz dedikodularla ve söylentilerle yaşamaya alıştık. Ama şunu iyi bilsinler biz hiçbir zaman reytingi bazı değerler önünde tutmadık “ dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ezeli Küslük Bitti

 

Acun Ilıcalı Murat Özdemir TV8 Yemekteyiz Papağan Şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500