Adalet Caner'den Yana İşledi

Eski eşi Asena Atalay tarafından mahkemeye verilen ve hakkında icra takibi başlatılan Caner Erkin, mahkeme tarafından haklı bulundu.

Adalet Caner'den Yana İşledi
Adalet Caner'den Yana İşledi Nilay Işık
Bu içerik 4864 kez okundu.

Eski eşi Asena Atalay tarafından mahkemeye verilen ve oğlunun giderlerini karşılamadığı gerekçesiyle hakkında icra takibi başlatılan Caner Erkin, mahkeme tarafından haklı bulundu.

Sevgilisi Şükran Ovalı ile dünya evine girdikten üç gün sonra eski eşi Atalay tarafından mahkemeye verilen ve hakkında 450 bin liralık icra takibi başlatılan Erkin, kazanan taraf oldu. İcra takibinin karara aykırı düzenlenmiş olduğu gerekçesiyle avukatı Emrah Pamuk aracılığıyla mahkemeye başvuran ünlü futbolcunun itirazı kabul edildi.

Oğlu Çınar'ın barınma giderleri için 110 bin lira, sağlık giderleri için 120 bin lira ve gıda masrafları ile özel ders, müzik eğitimi, spor gibi dersleri için 70 bin lira gibi uçuk rakamlar talep eden Atalay'ın istekleri, fahiş ve hukuksuz bulunarak reddedildi. İtirazı sonrasında haklı bulunan Caner Erkin hakkında açılan icra davasının durdurulmasına karar verildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Pornografik Ama Güzel
 
Caner Erkin Caner Erkin Eşi Caner Erkin Karısı Caner Erkin Evlendi Caner Erkin Eski Eşi Caner Erkin Eski Karısı Caner Erkin Şükran Ovalı Caner Erkin Büyü Caner Erkin Asena Asena Atalay Şükran Ovalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500