“Adalet Yerini Bulacak”

Bu akşam 79. Bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan fragmanındaki görüntüler izleyicilerde büyük merak uyandırdı.

“Adalet Yerini Bulacak”
“Adalet Yerini Bulacak” Meltem Yuksel
Bu içerik 3284 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyenleri şaşırtan sahneler ekranlara geldi. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, Hızır düşmanları amaçlarına ulaşıyor.

Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini cezaevi kapısının önünde bulur. Herkes ya namlunun ucunda ya da cezaevi yolundayken henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşine düşerler. Mürsel'e ulaşıp daha fazla canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur.

Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine görev bilen Meryem'e düşer. Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmayacaktır.

Ailesine yönelik tehditlere daha fazla göz yummayacak olan Meryem, olanlara bir nokta koymak için büyük bir oyun kuracaktır. Dört bir taraftan kötü haberler gelmeye devam ederken Ceylan da boş duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Selin Şekerci’den Yıllar Sonra Gelen Özür

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79 Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79 Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500