“Adam Bırakıp Kaçtı”

İki yıl önce nikah masasına oturduğu eşi Bilal Yıldız ile boşanma kararı alan Aslı Zen, katıldığı magazin programında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Eşinin, “Ben yapamayacağım, sen artık hiç eğlenceli biri değilsin” diyerek kendisini terk ettiğini söyledi.

“Adam Bırakıp Kaçtı”
“Adam Bırakıp Kaçtı” Meltem Yuksel
Bu içerik 688 kez okundu.

Şarkıcı Aslı Zen konuk oldu. İki yıl önce nikah masasına oturduğu eşi Bilal Yıldız ile boşanma kararı alan Aslı Zen çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

10-12 gün önce eşinin gittiğini söyleyen Zen, sosyal medyada paylaştığı kısa videolarla karakter analizi yapılamayacağını “gül gibi adamı neden bıraktın” diyerek kendisine kızdıklarını belirtti. Yıldız’ın bırakıp kaçtığını anlatan şarkıcı; ‘Ben yapamayacağım, sen artık hiç eğlenceli biri değilsin’ dedi. Ve gitti. Her şey güzeldi, Mayra ve ben güzel bir projeymişiz onun için. Bunu fark edince onu sıkıştırdım ve o kaçtı.

Benim kimsenin parasına, puluna ihtiyacım olmadı çok şükür. O kendini bu çukurdan çıkarmak içim benim en yakınlarımdan büyük paralar almış. O insanlar da bana geliyorlar.

Kızım çok ağladı. Ben de ona ‘olmadı annecim’ dedim. İlk iki geçe çok uyandı, adını sayıkladı. Sonra kızım bana destek olmaya başladı.

Benim boş zamanıma geldi, sevgiye o kadar açtım ki… O da öyleydi ama sonu böyle oldu. Garip olan bizim boşanmamıza kimse üzülmedi” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Oyuncuya İkramiye Vurunca...

 

Aslı Zen Aslı Zen Instagram Aslı Zen Eşi Bilal Yıldız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500