Adamı Rahat Bırak Fahriye!

Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Burak Özçivit'le bir süredir beraber olan Fahriye Evcen'in, müstakbel kayınvalidesine yakın olabilmek için Edirne'de ev baktığı öğrenildi.

Adamı Rahat Bırak Fahriye!
Adamı Rahat Bırak Fahriye! Nilay Işık
Bu içerik 2827 kez okundu.

Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Burak Özçivit'le uzun süredir mutlu bir beraberlik sürmekte olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in, müstakbel kayınvalidesine daha yakın olabilmek için Edirne'de yazlık baktığı haberi alındı.

Sevgilisi Özçivit'in annesinin Edirne'nin Keşan ilçesinde bulunan Erikli sahilindeki yazlığına yakın bir yazlık baktığı öğrenilen Evcen, magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı.

Müstakbel kayınvalidesi Ceyda Özçivit'in yazlığına yakın bir yerden yazlık almayı planlayan Fahriye Evcen'in bu sayede yaz aylarında annesini ziyarete giden sevgilisi Burak Özçivit'ten de ayrı kalmamayı hedeflediği öne sürüldü.

burak özçivit burak özçivit sevgilisi burak özçivit annesi ceyda özçivit fahriye evcen burak özçivit instagram fahriye evcen sevgilisi fahriye evcen burak özçivit fahriye evcen kayınvalide fahriye evcen instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500