'Adem Büyük Bir Hata Yaptı'

'Survivor 2016'nın konuşulan yarışmacılarından Semih Öztürk, bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından Furkan Kızılay'ın adını vererek elenmesine neden olan Adem Kılıççı'yı hedef gösterdi.

'Adem Büyük Bir Hata Yaptı'
'Adem Büyük Bir Hata Yaptı' Tuğçe Tekin
Bu içerik 1333 kez okundu.

'Survivor 2016'nın konuşulan yarışmacılarından Semih Öztürk, bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından Furkan Kızılay'ın adını vererek elenmesine neden olan Adem Kılıççı'yı eleştirdi.

Semih Öztürk, TV8'de ekranlarında yayınlanan 'Survivor Panorama' programında çok çarpıcı iddialarda bulundu.

Ünlüler grubundan Furkan Kızılay'ın elendiği hafta yaşananlara ilişkin değerlendirme yapan Semih Öztürk, "Sabriye, Adem'i şampiyonluk koltuğundan edecek. Adem'in bugüne kadarki en kritik hatası buydu. Sabriye'yi bir hafta  ileriye götürebilmek için büyük bir hata yaptı" dedi.

Survivor eski yarışmacısı, "İzleyici nezdinde de ciddi bir uyarı alacaktır diye düşünüyorum. Büyük oylama eğer bu hafta olsaydı Sabriye, Tuğçe gibi olurdu" şeklinde konuştu.

 

MAGAZINKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Burnu Havada Ünlülere Adeta Ders Verdi

Survivor Adem Semih Öztürk Sabriye Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Serkan çelik     0000-00-00 Furkan buyuk sms oylamasının ilk elenen yarısmacısı semih öztürk bunu idrak edemiyor anlasilan sabriyeyi 4lü grup ademe soylemeden yazıyor. Adem bireysel dokunulmazlıgı almıs Sema kıbrısı garantilemiş serhat, ilhan ve furkandan birini sölemek zorunda. Sanırım semih ademin Sabriyeyı yazan 4lü ye gidip sabriyeyi yazdınız brn kolyeyı sizfen birine vereyım benı cıkarın. Yada ilhan senın oy potansiyelın var senı koyalım sabriyenın karsısına sabiş gitsin. O zmsn ademe sormazlarmı hanı kardeslik nerde?