Adem ve Sema'dan Aşk İddialara Cevap

Serhat Akın’ın ortaya attığı Adem ve Sema aşkına taraflardan açıklama geldi. Survivor birincisi Adem, Sema’yı kız kardeşi gibi gördüğünü söylerken milli atlet ise sevgili olmadıklarını iddia etti.

Adem ve Sema'dan Aşk İddialara Cevap
Adem ve Sema'dan Aşk İddialara Cevap Meltem Yuksel
Bu içerik 835 kez okundu.

Survivor sonrası internet üzerinden yayınlar yaparak birçok kişi tarafından izlenen eski futbolcu Serhat Akın, Survivor ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Serhat Akın, Sema ve Adem'in aşk yaşadığını söyledi.

Gündeme bomba gibi düşen iddianın ardından Adem Kılıçcı ve Sema Aydemir sosyal medya hesaplarında konuyla ilgili bir açıklama yayınladılar.

Sema Aydemir iddialara şu sözlerle yanıt verdi:

"Merak edenler olmuş... Cevap verelim o zaman... Evet... Sevmezdim hakan Hatipoğlu’nu Evet bir kaşık suyun olsa ona feda eder boğardım... Ama bitti... Kapattım her şeyi. Ne yani ölene kadar düşman mı kalsaydım? O zaman mı mutlu olacaktınız? Adem... Evet, sevmezdik birbirimizi... Sevmedik... Şimdi tanıdık şimdi sevdik... Şimdi de sevgili yaptınız... Yakıştı mı size! Ben yakıştıramadım. Siz düşünün halinizi..."

Adem Kılıççı Instagram hesabında gerçekleştirdiği açıklamada ise; "Bazı basın ve yayın organlarından Serhat Akın iddialı Sema Aydemir ile aşk yaşadığıma yönelik çıkan iddialar kesinlikle asılsız olup bunları gündeme taşıyan kişi hakkında hukuki ve cezai yollara başvurulacağı gibi Semayı kardeşim gibi gördüğünü net bir şekilde iade etmek isterim daha fazla Bilgi kirliliği olmadan ve bir kadının hatta annenin namusuna dil uzatılmasını istemediğimden dolayı bu mesajı sizlerle paylaşmak istedim" ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYTOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Zehra'nın Arkasına Saklandı

Serhat Akın Sema Aydemir Adem Kılıçcı Survivor Survivor 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500