Adı İş Adamlarıyla Anılan İmer Geçmişini Sildirecek

Mustafa Ceceli'yle evlenme kararı alan sosyetik güzel Selin İmer' geçmişini sildirmek istiyor. Adı birden çok ünlü isimle anılan ve bir dönem magazin sayfalarından düşmeyen biri İmer, evlilik öncesi internet ortamında hakkında çıkan haberleri sildirmek amacıyla harekete geçti.

Adı İş Adamlarıyla Anılan İmer Geçmişini Sildirecek
Adı İş Adamlarıyla Anılan İmer Geçmişini Sildirecek Tuğçe Tekin
Bu içerik 2252 kez okundu.

Mustafa Ceceli'yle evlenme kararı alan sosyetik güzel Selin İmer geçmişini sildirmek istiyor. Adı birden çok ünlü isimle anılan ve bir dönem magazin sayfalarından düşmeyen biri İmer, evlilik öncesi internet ortamında hakkında çıkan haberleri sildirmek amacıyla harekete geçti.

Geçmişte aralarında ünlü iş adamlarının da olduğu bazı medyatik isimlerle anılan ve internette hakkında çok sayıda aşk dedikodusu çıkan sosyetik güzel, evlilik öncesi bunları sildirmek amacıyla harekete geçti. Bundan önce de Hakan Baş, Gökhan İleri, Doruk Kaya ve Beşiktaş eski başkanı Serdar Bilgili gibi isimlerle aşk yaşayan, basına yansımayan da birçok ilişkisi olan sosyetik güzel, internetten geçmişini sildirmek için düğmeye bastı. İmer, site yetkililerinden bazı fotoğraflarının da kaldırılmasını istedi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

90'ların Efsanesi Geri Dönüyor

Selin İmer Geçmiş Mustafa Ceceli İş Adamı Serdar Bilgili Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500