Adnan Oktar'dan Şantaj Gibi Sözler

Son zamanda firar eden kediciğiyle gündeme gelen Adnan Oktar, geçtiğimiz gün köşe yazısında kendisini hedef alan Nagehan Alçı’ya "Yüz kızartacak bir olay var. Onun da ne olduğunu biliyorsun. Ben mi söyleyeyim" şeklinde tehditkâr sözlerle yüklendi.

Adnan Oktar'dan Şantaj Gibi Sözler
Adnan Oktar'dan Şantaj Gibi Sözler Meltem Yuksel
Bu içerik 911 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Son dönemlerde firar eden kedicik haberleriyle gündeme gelen Adnan Oktar, kendi televizyon kanalında yaptığı yayında Nagehan Alçı için sert ifadeler kullandı.

Alçı'nın kendisini yazmasından şikayet eden Adnan Oktar, köşe yazarının bir kez kendi stüdyolarına geldiğini ifade ederek, "Bana kafayı takmaktan bir türlü kurtulamadı. Ben rahatsız değilim, memnunum. Ben de sana kafayı takmış vaziyetteyim. Hırçınlığının nedenini biliyorum. Asıl utanılacak bir olay var ki yani bilmiyorum. Muazzam utanılacak bir olay var. Yüz kızartacak bir olay var. Onun da ne olduğunu biliyorsun. Ben mi söyleyeyim" ifadelerini kullandı.

Adnan Hoca ayrıca Nagehan Alçı'nın eşi Rasim Ozan Kütahyalı için de "Ben senin o tombik kocandan bahsetmiyorum ki çok şey biliyorum onun hakkında" sözlerini sarf etti.

Nagehan Alçı 23 Mart 2018'de Habertürk gazetesinde kaleme aldığı yazısında internete RTÜK denetimi getirilmesine ilişkin "RTÜK denetimine açılması beni epey korkutuyor. Temel olarak AK Parti, özellikle kendine dindar diyen birtakım kişilerin yaptığı müstehcen ve dine hakaret gibi algılanacak yayınların önüne geçmek istiyor" diyerek Adnan Oktar'ın yayınlarının bir rahatsızlık konusu olduğu dile getirmişti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tepkilerden Sonra İlk Açıklama

Adnan Oktar Nagehan Alçı A9 Rasim Ozan Kütahyalı Habertürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500