Afrin Tartışması Büyüyor

Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses arasındaki tartışma giderek büyüyor. Hatay sınır karakoluna Mehmetçiğe moral amaçlı ziyarete giden sanatçıların ardından Demet Akalın çağrılmadığını iddia etmişti. Bunun üzerine İbrahim Tatlıses, "Yusuf yusuf oldukları için gelmediler, herkes davet edildi” demesi üzerine Akalın, açtı ağzını yumdu gözünü.

Afrin Tartışması Büyüyor
Afrin Tartışması Büyüyor Meltem Yuksel
Bu içerik 1076 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hatay sınır karakoluna Türk askerine moral olsun amacıyla ziyarete giden İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Hande Yener, Emel Müftüoğlu, Burcu Kıratlı, Sibel Can, Deniz Seki gibi sanatçıların ardından ortalık fena karıştı.

Tatlıses’in “Yusuf yusuf oldukları için gelmediler, herkes davet edildi” demesi üzerine çok sinirlenen Akalın, "Ne davet edildim ne çağrıldım! Ama sizi terbiyeye davet ediyorum! Yakışıksız! Yazık! Allah'a şükür çoğu adamdan daha delikanlıyım kardeşim askere gidiyor! Sizde yollayın çocuklarınızı vatan borcudur!" dedi.

Bunun üzerine Tatlıses ise; “Demet Hanım lafım size değildi, soru içinde isminizi duymadım bile... Lafı kime dediğimi bilen bilir... Mevzu VATAN AŞKI ise, benim oğlum AHMED, askerliğini uzun dönem olarak SARIKAMIŞ’ta yaptı, başarısından ötürü de 3 tane madalya aldı...!!! O dönem Reha Muhtar ile Ana Haber’de bile çıktı, arşivleri araştırın bulun!!!” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sevgiliye Özel Kutlama

İbrahim Tatlıses Demet Akalın Afrin Mehmetçik Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500