Ahiret Korkusuyla Namaza Başladı

İslam dinine olan ilgisi ile magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Lindsay Lohan, dini görüşü hakkında merak edilenleri açıkladı.

Ahiret Korkusuyla Namaza Başladı
Ahiret Korkusuyla Namaza Başladı Nilay Işık
Bu içerik 2338 kez okundu.

İslam dinine olan ilgisi nedeniyle magazin gündeminde sık sık manşetleri süsleyen Lindsay Lohan, dini görüşü hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Kuveyt TV ekranlarında yayımlanan 'Siwar Shoaib' isimli programa konuk olarak katılan Lohan, namaz kıldığını ve geçtiğimiz Ramazan ayında üç gün boyunca zorlansa da oruç tuttuğunu ve kendisini iyi hissettiğini açıkladı.

Birkaç sene önce elinde bir Kur'an-ı Kerim'le objektiflere yakalanan ünlü yıldız, bu konuya da açıklık getirerek ABD'de insanların bu nedenle kendisini yargılamalarından ve kötü yorumlar yapmalarından dolayı üzüntü duyduğunu dile getirdi. O fotoğraftaki amacının sadece bir kitap tutmak olmadığını belirten Lohan, Kur'an -ı Kerim'in kendisi için bir teselli ve sahip olduğu güvenli bir şey olduğunu ifade etti. Kuran-ı Kerim'den 15 sayfa okuduğunu da sözleri ekleyen yıldız, Arapça dersleri aldığını söyledi.

Program sonunda sunucu Şuaib Raşid'in teşekkür ettiği ve yakın zamanda ahirette görüşme temennisinde bulunduğu Lohan, çok da yakın olmamasını umduğunu ifade ederek stüdyodakileri güldürdü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Doğum Sonrası İnanılmaz Frikikler
 
Lindsay Lohan Lindsay Lohan İslam Lindsay Lohan Müslüman Lindsay Lohan Instagram Lindsay Lohan Türkiye Lindsay Lohan İstanbul Lindsay Lohan Kuran Lindsay Lohan Erdoğan Lindsay Lohan Recep Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500