Ahmet Kural Adliye Çıkışı Yuhalandı

Bugün avukatıyla birlikte adliyeye gelerek ifade veren Ahmet Kural, adliye çıkışı kendisini bekleyen muhabirlere açıklama yaptı. Bazı vatandaşların oyuncuyu yuhalaması dikkatlerden kaçmadı.

Ahmet Kural Adliye Çıkışı Yuhalandı
Ahmet Kural Adliye Çıkışı Yuhalandı Meltem Yuksel
Bu içerik 1025 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Sıla'nın kendisini darp ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu Ahmet Kural bugün avukatı Sibel Aydın ile birlikte ifade vermek üzere adliyeye geldi.

Yaklaşık 1 saat 20 dakika süren ifadesinden sonra kısa bir açıklama yapan Ahmet Kural, "Konuyla ilgili açıklamalarımı resmi makamlara yapacağımı belirttim, bu doğrultuda da içeride ifademi verdim. Türk adaletine güveniyorum, yargı süreci devam ediyor. Benim için yeni bir başlangıç her anlamda.

Böyle bir konunun içinde adımın anılması hiç istediğim bir konu. Anıldığı için herkesten çok özür diliyorum tekrar. Yaşananlar için de asılsız iftira, yargısız infaz yapanlara şunu söylüyorum; haksız olmak haksızlığa uğramaktan daha acıdır" dedi.

Ahmet Kural'ı bu açıklamaları yaptığı sırada adliye önündeki vatandaşların yuhalaması dikkat çekti. Oyuncu açıklamasının ardından "yuh" seslerine aldırış etmeden aracına binerek adliyeden ayrıldı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yeni Aşkına İki Ay Ömür Biçmişti

Sıla Ahmet Kural Adliye Avukat Kadın Şiddet Darp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500