Ahmet Kural’a Ağır Darbe

Sıla'nın sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü gerekçesi ile şikayette bulunmasının ardından oyuncu Ahmet Kural'a bir darbe de reklam yüzü olduğu Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. Banka yaşanan bu olaydan sonra Kural'la çalışmaya devam etmeyeceklerini duyurdu.

Ahmet Kural’a Ağır Darbe
Ahmet Kural’a Ağır Darbe Meltem Yuksel
Bu içerik 906 kez okundu.

Yapı Kredi Bankası’ndan kurumun reklamlarında oynayan Ahmet Kural ile ilgili son dakika açıklama geldi. Banka, Kural ile resmi sosyal medya hesabından bir gönderi paylaşarak artık çalışmayacağını duyurdu.

İşte o açıklama;

"Bankacılık sektöründe, toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın hakları konusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla öncü rol üstlenen ve kadın istihdamı konusunda sektörüne uzun yıllardır liderlik yapan bir kurum olarak, reklam kampanyamızda yer alan oyuncu Ahmet Kural hakkında kamuoyuna yansıyan haberleri titizlikle takip etmekteyiz.

Bahsi geçen iddialar ve iddialara konu teşkil eden davranışların Bankamızın etik anlayışı ile bağdaşması söz konusu değildir. Konunun yargıya intikal etmiş olması sebebiyle, ek karar ve yaptırım haklarımız saklı kalmak kaydı ile yargının vereceği nihai karara kadar gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

Bununla birlikte, mevcut iletişim çalışmalarımızı durdurduğumuzu ve Ahmet Kural ile olan iş birliğimize devam etmeyeceğimizi ifade etmek isteriz. Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri'nin imzacısı olarak, iletişim çalışmalarımız da dâhil olmak üzere işimizin her alanında toplumsal cinsiyet eşitliğinin savunucusu olduğumuzu bir kez daha kamuoyuna saygı ile bildiririz."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Fazla Photoshop’lu Olmuşsun”

Yapı Kredi Yapı Kredi Bankası Ahmet Kural Sıla Reklam Banka Kadın Şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500