Ahmet Kural’a Hapis Şoku

Sıla Gençoğlu ile oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan kavgaya yönelik olarak yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, oyuncu hakkında ‘hakaret, tehdit ve basit yaralama’ suçlarından düzenlediği iddianamede 5 yıl hapis talebinde bulundu.

Ahmet Kural’a Hapis Şoku
Ahmet Kural’a Hapis Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 656 kez okundu.

Sıla Gençoğlu ile oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan kavgaya yönelik olarak yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, oyuncu hakkında ‘hakaret, tehdit ve basit yaralama’ suçlarından iddianame düzenledi.

Şarkıcı geçtiğimiz aylarda avukatı ile adliyeye gelerek beraberlik yaşadığı Kural, tarafından darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olmuştu. İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi bürosu tarafından Sıla'nın şikayeti sonrası başlatılan soruşturma kapsamında Ahmet Kural'ın ifadesi alınmıştı.

Kural ifadesinde yaşanan darp olayını doğrulayarak birbirlerini hırpaladıklarını ileri sürmüştü. Dosya ‘uzlaştırma’ bürosuna gönderilmiş fakat taraflar uzlaşmayı reddetmişti. Dosya yeniden İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu'na geri gönderilmişti. Dilek Yaman'ın haberine göre;  Savcılıkça yürütülen soruşturma tamamlandı.

Savcı oyuncu hakkında "hakaret, tehdit ve basit yaralama suçlarından 1 yıl 4 aydan 5 yıla kadar hapis talep etti. Ahmet Kural, önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Acun Ilıcalı'dan İlk Açıklama

Sıla Gençoğlu Ahmet Kural Şiddet Hapis Dava Mahkeme Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500