Akalın Asrın Hatasını Yaptı

Fanlarıyla bir araya gelerek çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Demet Akalın, İngiltere bayraklı kazağıyla tepki topladı.

Akalın Asrın Hatasını Yaptı
Akalın Asrın Hatasını Yaptı Nilay Işık
Bu içerik 2359 kez okundu.

Hayranlarıyla bir araya gelerek çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Demet Akalın, İngiltere bayraklı kazağıyla takipçilerinin tepkisini topladı.

DAF olarak kısaltılan Demet Akalın Fanları buluşmasını her sene olduğu gibi bu sene de gerçekleştirdiklerini açıklayan Akalın, hayranlarının kendisi için hazırlattığı özel pastayı kesti. Eşi Okan Kurt'un da katılım gösterdiği buluşmada ilgi odağı olan ünlü şarkıcı, buluşmada çekilen fotoğraf karelerini Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu.

Toplantıda giydiği İngiltere bayraklı kazağıyla bir hayli dikkat çeken Akalın, takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Ünlü popçunun paylaşımı altında kavgaya tutuşan takipçiler, yaklaşık üç bin yorum yapıp ikiye bölünerek kazağın mantığını tartıştı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Bu Tripler Hamilelikten mi?
 
Demet Akalın Demet Akalın Eşi Demet Akalın Kocası Demet Akalın Okan Kurt Demet Akalın Kızı Hira Demet Akalın Instagram Demet Akalın Şarkıları Demet Akalın Konser Demet Akalın İngiltere Bayrağı Demet Akalın Fanları DAF
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500