Akıl Kaçırtan Hediye

19 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız Kylie Jenner, rapçi sevgilisine Amerika satış fiyatı 300 bin dolar olan Bentley otomobil hediye etti.

Akıl Kaçırtan Hediye
Akıl Kaçırtan Hediye Nilay Işık
Bu içerik 2621 kez okundu.

Kardashian ailesinin üyelerinden biri olan 19 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız Kylie Jenner, rapçi sevgilisi Tyga'ya Amerika'daki satış fiyatı 300 bin dolar olan Bentley otomobil hediye etti.

Hediye edeceği yeni otomobil için Calabasas'ta satın alma işlemlerini gerçekleştirirken 26 yaşındaki sevgilisi Tyga'nın Ferrari marka otomobilini kaçıran Jenner, bu planıyla sevgilisini bir hayli telaşlandırdı.

Sevgilisinin Ferrari'sini saklamaları için birileriyle anlaşan ve satın aldığı Bentley marka otomobili Tyga'ya hediye eden ünlü yıldız, bu pahalı hediyeyi Snapchat hesabı üzerinden paylaşmayı da ihmal etmedi.

Rapçi Tyga ise sosyal medya üzerinden paylaştığı bir video aracılığıyla 'Sevgiliniz Bentley alıyor ve Ferrari'nizi saklıyor. Nasıl aklımı kaçırmadığımı tahmin edin' ifadelerini kullandı.

kylie jenner eski hali kardashian kim kardashian kardashian ailesi kardashianlar kim kardashian üvey kardeşi kylie jenner king kylie kylie jenner sevgilisi kylie jenner tyga tyga kylie jenner sevgilisi hediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500