Akrep Sokunca Tipi Değişmiş

Bir radyo programının konuğu olan İntizar çocukluğuna dair yaptığı açıklamasında; "Küçükken akrep soktu. Göz, ten ve saç dengim değişti" dedi.

Akrep Sokunca Tipi Değişmiş
Akrep Sokunca Tipi Değişmiş Meltem Yuksel
Bu içerik 929 kez okundu.

Yaklaşık 5 yıldır müzik piyasasından uzak kalan İntizar bir radyo programının konuğu oldu. Menajerler ve prodüktörler tarafından bekletildiğini söyleyen şarkıcı albümünün geciktiği piyasaya çıkmadan korsana düştüğünden bahsetti.

Kısa süre içinde İstanbul’dan taşınacağını ve magazin gündeminden her zaman uzak kaldığını belirten İntizar, "Magazinden her zaman uzak oldum. 10 gün kamerayı çeksen kendinden bitecek isimler tanıyorum, 'star' adı altında. Gazeteyi, televizyonu çek onlardan biterler” ifadelerini kullandı.

İmajında da değişlik yapan şarkıcı oldukça şaşırtıcı bir itirafta bulundu. İntizar, küçükken sarışın ve yeşil gözlü olduğunu akrep sokması sonucunda hem göz renginin hem de saç renginin değiştiğini iddia ederek, “İlkokul 1. sınıfta akrep soktu. Aylarca tedavi gördüm ve göz rengim, ten rengim, saç rengim hepsi değişti. Hatta yaşamamın bir mucize olduğunu söylemişti doktorlar” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nikah İçin Geri Sayım Başladı

İntizar Akrep Çocuk Şarkıcı İntizar Dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500