Albümden Önce Kitabı Çıkabilir

Hülya Avşar’ın sunduğu 'Bir Hülya Avşar Sohbeti" adlı programa katılan Aleyna Tilki canlı yayında samimi itiraflarda bulundu. Dünyada tanınmış bir yıldız ve yazar olmayı istediğini belirten genç şarkıcıya, yayınevlerinden teklifler yağdı.

Albümden Önce Kitabı Çıkabilir
Albümden Önce Kitabı Çıkabilir Tuğçe Tekin
Bu içerik 1633 kez okundu.

Hülya Avşar’ın sunduğu 'Bir Hülya Avşar Sohbeti" adlı programa katılan Aleyna Tilki canlı yayında samimi itiraflarda bulundu. Dünyada tanınmış bir yıldız ve yazar olmayı istediğini belirten genç şarkıcıya, yayınevlerinden teklifler yağdı.

YAZAR OLMAK İSTİYOR

Aleyna Tilki, "Yazı yazmayı sevdiğim için ileride yazar olmak istiyorum. Dünya starı olmak da istiyorum. Yazar olmamın dünya starı olmamın bir konsepti olsun istiyorum" demiş ve programda kitap yazdığını belirtmişti.

TEKLİFLER YAĞDI

Youtube'da aldığı 243 milyon tıkla Türkiye'de klibi en çok izlenen sanatçı unvanının sahip olan Aleyna Tilki'nin bu itirafı yayınevlerini harekete geçirdi.

KİTABI ALBÜMDEN ÖNCE ÇIKABİLİR

17 yaşındaki şarkıcının boş zamanlarında yazdığı yazılar ve felsefe notları yayınevlerini harekete geçirdi. Aleyna Tilki'nin notlarını kitaplaştırmak isteyen dört farklı yayınevi, genç şarkıcıya tekliflerde bulundu. Eğer kabul ederse albümden önce kitabı çıkabilir.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eski Hali Gözlerini Kanattı

Aleyna Tilki Hülya Avşar Kitap Youtube Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500