Aldatan Eşe Ağır Gönderme

Eşinin kendisini Derya Şensoy'la aldattığı gerekçesi ile boşanma arifesinde olduğu öne sürülen Birce Akalay, oldukça manidar bir paylaşımda bulundu.

Aldatan Eşe Ağır Gönderme
Aldatan Eşe Ağır Gönderme Nilay Işık
Bu içerik 2728 kez okundu.

Eşi Sarp Levendoğlu'nun kendisini Derya Şensoy'la aldattığı gerekçesi ile üç senelik evliliğini sonlandırma kararı aldığı öne sürülen Birce Akalay, son derece manidar bir paylaşımda bulundu.

'Deliormanlı' filminde kendisi ve eşi birlikte rol alan Şensoy'un, kocası ile aşk yaşadığı iddialarının ardından harekete geçen Akalay, meslektaşını sosyal medya üzerinde takipten çıkardı.

Instagram hesabı üzerinden kar temalı bir fotoğraf paylaşan güzel oyuncu, boşanma arifesinde olduğu eşi Sarp Levendoğlu'na göndermede bulundu. Karın her şeyi temizlemeye ve can vermeye geldiğini söyleyerek yeni bir başlangıç yapacağı imasında bulunan Akalay, takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bendeniz'i Hatırlayanınız Var mı?
 
birce akalay derya şensoy birce akalay derya şensoy birce akalay kilo birce akalay boyu birce akalay eşi birce akalay kocası birce akalay sarp levendoğlu sarp levendoğlu sarp levendoğlu eşi birce akalay boşanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500