“Aldatılan Kadın Konumuna Düşürüldüm”

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan, anne olduktan sonra ilk kez bir dergiye röportaj verdi. Evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Turan; Arda'ya güvenmeseydim evlenmezdim. Hiç ara vermeden 4 çocuk istediklerini” söyledi.

“Aldatılan Kadın Konumuna Düşürüldüm”
“Aldatılan Kadın Konumuna Düşürüldüm” Meltem Yuksel
Bu içerik 792 kez okundu.

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan, anne olduktan sonra ilk kez Şamdan Plus dergisi için objektif karşısına geçti. Turan, röportajda eşi ve evliliği ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Saf, aldatılan ve bunlara susan kadın konumuna düşürüldüğünü ama böyle şeylerin olmadığını söyleyen Aslıhan, birbirlerine güvendiklerini ve bu yüzden evliliğin gerçekleştiğini belirtti. İnsanların “Arda çapkın, Arda şunu yaptı, bunu yaptı” şeklinde konuşmalarının kendisini ilgilendirmediğini vurgulayan Turan; “ Ben kocamın neyi yapıp neyi yapmadığını herkesten iyi biliyorum” dedi.

İşte o açıklamalar;

Bizi evliliğe götüren, evliliğimizi bozamayan ve evlilik öncesinde de ayrılmalarımıza rağmen tekrar bir araya getiren şey aşktır. Üstüne basa basa söylemek istiyorum, bizi bir arada tutan şey karşılıklı aşk ve tutkudur. Biz evlenmeden önce Arda derdi ki “Bir gün bir oğlumuz olursa, ben Allah’a söz verdim ve Hz. Hamza’dan dolayı adını Hamza koyacağım.

Arda ile ilk çıkmaya başladık ve Arda’ya dedim ki “Ben 4-5 çocuk istiyorum.” O da “O zaman benim çok çalışmam lazım” dedi. Hamza’yı kucağımıza aldık, şu an çok sabırsız bir şekilde 2. 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz. Ben görselliğe, güzelliğe, bakıma, dişiliğe önem veren bir insanım. Tırnağımdaki ojenin ucunun bozulmasını bile istemem, çok bakımlıyımdır. Arda’nın eli çok açıktır. Allah bozmasın güzel bir kazancı var. Ben eşiyim, yani bana hediye almasından daha doğal ne olabilir ki?”

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sabriye Yeniden Survivor’da

 

 

Arda Turan Aslıhan Turan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500