Aleyna Para Kazanarak Reşit Olacak

Alkollü mekanlarda sahne aldığı için bir dönem eleştiri oklarının hedefi haline gelen Aleyna Tilki, 18. yaş kutlamasını da paraya çevirmeyi bildi ve yaş günü kutlamasının biletlerini satışa çıkardı.

Aleyna Para Kazanarak Reşit Olacak
Aleyna Para Kazanarak Reşit Olacak Meltem Yuksel
Bu içerik 639 kez okundu.

ABD dil eğitimi almak için giden genç şarkıcı Aleyna Tilki, her yaptığıyla gündeme gelmeye başarıyor. 31 Mart Cumartesi günü reşit olacak şarkıcı vereceği konserle yeni yaşını sevenleriyle kutlayacak.

Genç şarkıcı, doğum günü partisini de paraya çevirmeyi başardı. Binlerce hayranıyla vereceği konserde buluşacak olan Tilki, yeni yaşına para kazanarak girmeye hazırlanıyor. Partinin biletleri satışa çıktı.

Tilki, şöhret olduğu günden itibaren reşit olmadığı halde içkili mekanlarda sahne alması, yaşından beklenmeyen davranışlar sergilemesi, kendisinden hayli büyük sanatçılarla girdiği polemiklerle gündeme gelmişti.

Fakat şarkıcının yaşının ve şöhret yönetiminin en çok konuşulup tartışıldığı dönem ‘O Sen Olsan Bari’ klibinin yayınladığı günlere denk geldi. Klipteki pedofili unsurları içeren görüntüler ve sonrasında Tilki’nin sosyal medya hesabından yaptığı penisli paylaşım büyük tepki çekmişti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Amine İstedi Mesut Güzelleri Sildi

Aleyna Tilki Doğum Günü Alkol O Sen Olsan Bari Amerika Bilet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500