Aleyna Tilki Neden Ağladı?

Dün gece Aleyna Tilki'nin ağlayarak paylaştığı video sosyal medyada büyük ses getirdi. Genç şarkıcının neden gözyaşlarına boğulduğu merak konusu olsa da olay çok geçmeden anlaşıldı. Genç şarkıcının Emrah Karaduman'la tartıştığı öğrenildi.

Aleyna Tilki Neden Ağladı?
Aleyna Tilki Neden Ağladı? Meltem Yuksel
Bu içerik 743 kez okundu.

Dün gece sosyal medyaya Aleyna Tilki'nin ağlayarak paylaştığı video damga vurdu. 'Bugüne kadar halk ne istediyse onu yaptım' diyen Tilki, bir anda gözyaşlarına boğuldu.

Genç şarkıcının gözyaşlarının nedeninin müzik dünyasına girdiği günden bu yana birlikte çalıştığı Emrah Karaduman olduğu ortaya çıktı.

Tİlki sitemini önce Twitter sayfasında dile getirdi:

- Kalp kırmayın artık. Ben merkezli düşünce ve çıkar tabanlı ilişkilere dikkat edin. Zira can yakıyor... Ben yaşadım oradan biliyorum. Aslolan önemsediğiniz kadar önemsenmek, değer verdiğiniz kadar değer görmek olmalı.

- Ayıplıyorum. Çok vefalı büyümemden mi, farklı bir vicdanla büyümekten mi, bana emek verenlere inanılmaz vefa hissetmekten mi garipsiyorum bunları bilmiyorum. Belki de ben fazla düşünceliyimdir, sorun bendedir. Bu yüzden ayıplıyorum sadece... Başka bir şey yapmıyorum. Kibarca, içten içe..

- Kibarca kırılıyor kalbim... Sessizce kırıldı hep. Bana bile haber vermedi... O derece vefalı....

- Acı eşiği zorlanması herhalde... Yoksa kalbim haber vermezdi bana, bak kırılıyorum diye....

- İçimdeki zehir bile vefalı! Sadece beni zehirledi. Anlıyor musunuz?

- Bir daha can yakma Emrah Karaduman

- Bir teşekkürü de çok görme Emrah Karaduman

- Gün gelir barışırız konuşuruz ama bu zehiri atma zorunluluğum vardı. Emrah Karaduman, sayın yol arkadaşım!

Aleyna son noktayı ise ağlayarak paylaştığı video ile koydu. 18 yaşındaki şarkıcı 'Bugüne kadar halk ne istediyse onu yaptım. Kalbim neye izin verdiyse onu yaptım. Ama bugünden sonra sadece kendim için bir şey yapmaya karar verdim' dediği videoyu 'İlk kez bu kadar samimiyim' notu ile paylaştı.

 

 

 

 

MAGAİZNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Akkaya’dan Ebru Gündeş İsyanı

Emrah Karaduman Aleyna Tilki Twitter Sosyal Medya Kavga Şarkıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500