Aleyna'yı Utandıran Şey Ne?

Yaşanan terör olayları hakkında yorum yapan Aleyna Tilki, oldukça sert ifadeler kullandı.

Aleyna'yı Utandıran Şey Ne?
Aleyna'yı Utandıran Şey Ne? Nilay Işık
Bu içerik 1472 kez okundu.

2017'nin ilk günlerinde İstanbul'da ve İzmir'de gerçekleştirilen terör olayları hakkında yorum yapan genç şarkıcı Aleyna Tilki, oldukça sert ifadeler kullandı.

Küçük yaşta sahneye çıktığı için yoğun eleştirilere maruz kalan ve hemen heme her konuda görüş bildirmekten çekinmeyen Tilki, terör olaylarına değinmeyi de ihmal etmedi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan 16 yaşındaki popçu, 'Ben yazarsam lafımı esirgemem' açıklamasını da eklediği paylaşımıyla bir hayli dikkat çekti.

Yaşananlar karşısında bir şey yapamadığı için kendisini suçladığını belirten Tilki, insanların ölmemesi amacıyla kalemi her eline alışında utandığını açıkladı. Ne kadar basit ve lüks yaşadığını ifade eden genç şarkıcı, her şeyi sadece izlemekle yetindiği ve insanlık için savaşamayacak kadar küçük olduğu için utandığını vurguladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Üç Senelik Evliliği O mu Bitirdi?
 
aleyna tilki aleyna tilki kim aleyna tilki yaşı aleyna tilki kaç yaşında aleyna tilki boy aleyna tilki şarkıları aleyna tilki saldırı aleyna tilki konser aleyna tilki terör aleyna tilki instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500