Ali Özbir'den Nurella'ya Ağır Hakaret

Eda Erol ve Alişan’ın ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Konuyla ilgili Instagram hesabında paylaşımda bulunan Nur Yerlitaş’a Ali Özbir’den hakaret içerikli cevap geldi.

Ali Özbir'den Nurella'ya Ağır Hakaret
Ali Özbir'den Nurella'ya Ağır Hakaret Meltem Yuksel
Bu içerik 1381 kez okundu.

Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile Alişan’ın ayrılığı gündeme bomba gibi düşerken konuyla ilgili modacı Nur Yerlitaş, sosyal medya hesabında dün paylaşımda bulunup “Alişan ayrılmış üzülmeyelim. Baldızı programında barıştırır. Ah reyting. Günün esprisi diyelim” yorumunu yapmıştı.

Esra Erol’un eşi Ali Özbir de bir takipçisinin Yerlitaş’ın terbiyesizlik yaptığı şeklinde yorumuna“Evlilik programı yaparken de millet neden yapıyorsun diyordu. Diğer bahsettiğin katanayı da Allah’a havale…” şeklinde cevap verdi.  Özbir’in Yerlitaş’a ‘katana’ diye hakaret etmesi büyük tepki topladı.

 “Söylemezsem Olmaz” programına telefon bağlantısıyla katılan Nur Yerlitaş, kimseye hakaret etmediğini, asıl muhatabının cevap vermediğini, ne hissettiyse onu yazdığını söyledi. Yerlitaş ayrıca daha kaliteli ve esprili bir cevap beklediğini fakat onların bu şekilde karşılık vermek istediklerini ifade etti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Vatan’ın Yerine Gelen İsim Belli Oldu

Nur Yerlitaş Ali Özbir Esra Erol Eda Erol Alişan Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500