Ali Sunal Ateş Püskürdü

Türk Sinemasının usta ismi Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, babasının rol aldığı filmler için "Zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük" diyen yazar Cemile Bayraktar'a ateş püskürdü.

Ali Sunal Ateş Püskürdü
Ali Sunal Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 1770 kez okundu.

Türk Sineması'nın usta ismi Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, babasının rol aldığı filmler için "Zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük" diyen yazar Cemile Bayraktar'a ateş püskürdü.

Bayraktar, Twitter hesabından Kemal Sunal’la ilgili bir yazıyı alıntıladığı paylaşımında Sunal’ın filmlerini iyi yapımlar olmadığını belirtti ve “Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun, ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük.. Bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret ” ifadelerini kullandı.

Bayraktar’ın sözlerine birçok Twitter kullanıcısı tepki gösterirken, Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ise, “Cemile Bayraktar babamın filmlerini beğenmiyormuş olabilir çokta önemli değil. Ama bu filmlerin kötü olduğunu halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya o da hiç önemli değil #KemalSunal sırtını halka dayamış harika bir insandır tek gerçek bu” sözleriyle cevap verdi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aylar Sonra İlk Kez Görüntülendi

Kemal Sunal Ali Sunal Cemile Bayraktar Kemal Sunal Filmleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500