‘Alice’ Müzikali Geliyor

Serenay Sarıkaya, ‘Alice Harikalar Diyarı'nda’ isimli eserden uyarlanan ‘Alice’ müzikali için sahnede. Çağdaş bir uyarlama olarak göze çarpan müzikalde Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’da yer alacak.

‘Alice’ Müzikali Geliyor
‘Alice’ Müzikali Geliyor Meltem Yuksel
Bu içerik 933 kez okundu.

‘Alice Harikalar Diyarında’ adlı eserden uyarlanan ve provaları devam eden “Alice” ilk kez 7 Şubat akşamı Zorlu PSM’de sahnelenecek.

Müzikal güçlü kadrosuyla da daha şimdiden merak uyandırmayı başardı. Sarıkaya ‘Alice’ izleyici karşısına çıkarken Ezgi Mola ‘Kraliçe’, Enis Arıkan ‘Tavşan’, Şükrü Özyıldız ‘Şapkacı’, İbrahim Selim ‘Kral’, Merve Dizdar ise ‘Kedi’yi oynayacak.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Çocukluğumun ruhu, enerjisi sardı etrafımı şimdilerde... Yepyeni bir yolculuğa çıkardı beni. Kesin rüya..! Ama hayatımın en güzel rüyası. Öyle güzel ki hayat boyu bu rüyayı görebilirim. Sevdiğim her şey var içinde. Daha çok paylaşmak, daha çok kucaklaşmak için" yazdı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü İsimlerden ‘Boykot’ Açıklaması

Alice ‘Alice Harikalar Diyarı'nda zgi Mola Enis Arıkan Şükrü Özyıldız İbrahim Selim Merve Dizdar Ezgi Mola Enis Arıkan Şükrü Özyıldız İbrahim Selim Alice Harikalar Diyarı'nda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500