Alice Müzikali’ne Ünlü Akını

Hazırlıkları titizlikle yapılan ‘Alice Müzikali’ önceki gün prömiyer yaptı. Zorlu PSM’de sahnelenen gösteriyi izlemeye ünlü isimler de akın etti.

Alice Müzikali’ne Ünlü Akını
Alice Müzikali’ne Ünlü Akını Meltem Yuksel
Bu içerik 1251 kez okundu.

Hazırlıkları titizlikle yapılan ‘Alice Müzikali’ önceki gün prömiyer yaptı. Zorlu PSM’de sahnelenen gösteriyi izlemeye ünlü isimler de akın etti.

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilen 'Alice Harikalar Diyarında', çağdaş bir müzikal uyarlama olarak önceki akşam Zorlu PSM’de ilk kez sahnelendi. Serenay Sarıkaya ‘Alice', Ezgi Mola ‘Kraliçe’, Enis Arıkan ‘Tavşan’, Şükrü Özyıldız ‘Şapkacı’, İbrahim Selim ‘Kral’, Merve Dizdar ise ‘Kedi’ rolleriyle performans sergiledi.

Serdar Biliş’in yönettiği gösterinin müziklerini Tuluğ Tırpan, koreografisini de Beyhan Murphy üstlendi. Müzikal, 23 kişilik dans kumpanyası, canlı Alice orkestrası, kostümleri, hikayesi ve multimedya içerikleriyle de dikkat çekti. Müzikali izlemeye ünlü isimler akın etti. Prömiyere Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Dolunay Soysert, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, Kubilay Aka, Ayça Ayşin Turan, Ceyda Düvenci gibi birçok tanınmış isim katıldı.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, muhabirlerin “Birlikte bir müzikal gösteri düşünür müsünüz” sorusuna “Olabilir tabii ki, neden olmasın” yanıtını verdi.

Serenay Sarıkaya’yı annesi Ümran Sarıkaya yalnız bırakmadı.

Buket Aydın, “Oyuncuların hepsi çok başarılı ama ben Serenay Sarıkaya hayranıyım. Bence yeni nesilde en başarılı ve enerjisi en yüksek oyuncu Serenay’dır” diye konuştu.

Serenay Sarıkaya’yı yalnız bırakmayan Kerem Bürsin, “Ekip olarak inanılmaz bir iş çıkardılar. Serenay bu proje için kalbini, ruhunu verdi. Onunla gurur duyuyorum” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yalçın Menteş’e Veda

 

Alice Müzikali Zorlu PSM Alice Harikalar Diyarında Serenay Sarıkaya Ezgi Mola Enis Arıkan Şükrü Özyıldız İbrahim Selim Merve Dizdar Bergüzar Korel Halit Ergenç Dolunay Soysert İbrahim Çelikkol Miray Daner Kubilay Aka Ay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500