Alişan Olmayacak Düğün İçin 72 Bin Lira Harcadı

Kasım ayında Eda Erol'la evlenecekken sürpriz bir kararla ayrılan Alişan’ın evlendikten sonra oturmak için kiraladığı daire ve düğün için tuttuğu otele ödediği 72 bin liralık kaporadan olduğu öğrenildi.

Alişan Olmayacak Düğün İçin 72 Bin Lira Harcadı
Alişan Olmayacak Düğün İçin 72 Bin Lira Harcadı Ecem Şenol
Bu içerik 773 kez okundu.

Türkücü Alişan ve Esra Erol'un kardeşi Eda Erol 27 Mayıs'ta nişanlanmış ve Kasım ayında evleneceklerini duyurmuştu. Çift Eylül ayında sürpriz bir şekilde ayrıldı.

Düğüne sayılı günler kala yollarını ayıran çift düğün hazırlıklarını yapıp Şişli Bomonti'den lüks bir daire kiralamıştı. Alişan yeni evi için 6 bin dolar kira ödemeyi bile gözden çıkarmıştı. Kasım ayında Eda Erol ile nikâh masasına oturmayı planlayan Alişan bu kiranın yıllık bedeli 72 bin doları peşin ödemişti.

Ayrılığın ardından Alişan ev için verdiği 12 aylık kaporanın peşine düştü, fakar lki aylık kiradan vazgeçmesi karşılığında parasının geri kalanını alan Alişan hiç oturmadığı daireye 42 bin lira ödediği öğrenildi.

Kiraladığı eve yakın olsun diye bir otelin düğün salonunu da kapatan Alişan, otele kapora olarak 30 bin lira vermişti. Düğün iptal olduktan sonra kaporası yanan Alişan gerçekleşmeyen düğün için 72 bin liralık harcama yaptı.

Alişan'dan ayrıldıktan sonra oyunculuk yapacağı konuşulan Eda Erol ise mobilya sektörüne geçiş yaptı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tilbe 'O Ses Türkiye'nin Jüri Koltuğunda

 

 

Alişan Eda Erol Evlilik Düğün Nikah Kiralama Kapora Zarar Mabilya Sektörü Ev Kiralama Bomonti Sürpriz Karar Ayrılık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500