Alişan'ın Karşılıksız Aşk Hikayesi

Senelerdir birlikte televizyon programı sunduğu yakın arkadaşı Çağla Şikel'e şaka yapan Alişan, çektirdiği video'sunu sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Alişan'ın Karşılıksız Aşk Hikayesi
Alişan'ın Karşılıksız Aşk Hikayesi Nilay Işık
Bu içerik 2195 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Birlikte rol aldıkları 'Cennet Mahallesi' isimli dizinin setinde başlayan arkadaşlıklarını senelerdir devam ettiren ve birlikte televizyon programı sunmaya devam eden Çağla Şikel ile Alişan ikilisi, yeni bir şaka video'suna konu oldu.

Komik kişiliği ile herkesin gönlünde taht kurmayı başaran Alişan, Şikel'e yeni bir şaka daha yaptı. Ünlü mankene çorabını koklatan ve bu anları video'ya kaydeden türkücü, görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu.

Yakın ilişkileri ve her geçen gün artan samimiyetleri nedeniyle birbirlerine yakıştırılan ikiliden Alişan'ın, paylaşımının altına 'Bizimkisi bir arkadaş hikayesi' açıklamasını eklemesi Şikel'in bu iddialardan rahatsız olduğu ve ünlü türkücüyü uyardığı izlenimini yarattı.

Paylaşımıyla beğeni yağmuruna tutulan Alişan, ünlü mankenden vazgeçmemesi ve arkadaşlıklarının daim olması yönünde tavsiyeler aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Azra Akın'dan Düğün Müjdesi
 
alişan alişan çağla alişan çağla şikel alişan ölüm alişan limon alişan her şey dahil her şey dahil 360 tv çağla şikel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500